Polecam

Razem z rodziną uwielbiamy wycieczki do zoo. Tu szczególnie polecam Afrykarium jako coś zupełnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
lukasz1212
Super miejsce.

Wrocław posiada najpiękniejsze ZOO w Polsce. Po moich wizytach w innych polskich zoologicznych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
karolbadziag
Gdynia, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 768)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do zoo w środku tygodnia (korzystając przy okazji ze studenckiej środy - polecam kto może, zamiast 50 zł bilet kosztuje 30 zł), zaraz na otwarcie po 9. Warto zakupić wcześniej bilety przez internet. Udaliśmy się w pierwszej kolejności do Afrykarium, bo trochę bałam się kolejek, ale z tego co później widziałam to nie było żadnych. :) Warto przejść przez wszystkie pawilony, w których nad naszymi głowami wiszą nietoperze, leniwce czy fruwają motyle. Niezapomniane wrażenia :) Części zwierząt nie znaleźliśmy na wybiegach, ale ciężko im się dziwić, że wolały się schować przed upałami. Warto pobrać też aplikacje, na której znajdziemy m.in. wszystkie pory karmień. Może okazać się pomocna. Z informacji które znalazłam w przewodniku po Wrocławiu wynika, że to miejsce jest najczęściej odwiedzaną atrakcją w Polsce oraz, że to trzecie pod względem ilości gatunków zwierząt zoo na świecie. Polecam, warto!

Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w zoo była jednym z głównych punktów programu naszej wycieczki do Wrocławia - nie zawiedliśmy się. Zwierzęta zadbane i na prawdę sporo gatunków. Aplikacja bardzo pomaga w zaplanowaniu trasy.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Miałem przyjemność odwiedzić to ZOO i jak najbardziej, polecam. Jedynym minusem są tłumy ludzi i brak zapanowania nad tłumem przez personel. Samo ZOO posiada zadbane zwierzęta, czyste wybiegi, miejsca gdzie można sobie zaplanować postoje i przerwy. Delikatnie rozczarowałem się wybiegami pingwinów i fok. Polecam to miejsce na miłe spędzenie dnia i spacer.

Dziękujemy, MarcinWS
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pamiętam ten ogród zoologiczny z programu telewizyjnego "Z kamerą wśród zwierząt", oglądałem go będąc dzieckiem. Dziś, po latach, mogłem go pokazać swoim dzieciom.
Do ZOO dojechaliśmy tramwajem Ominęliśmy kolejki przy kasach, korzystając z automatu (płatność kartą).
Mnóstwo przeróżnych gatunków zwierząt. Afrykarium to osobny punkt programu. Ogromny teren do obejścia, nogi bolą ale warto, bylo super! Można wziąć mały wózek i w nim wozić soje male pociechy. Szczerze polecam.
Po wizycie w ZOO polecam obejrzeć sasiadującą Halę Stulecia i Park Japoński.

Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Było super, szczególnie w Afrykarium. Polecamy wszystkim. Żeby zobaczyć na spokojnie wszystko trzeba poświęcić cały dzień.

Dziękujemy, paulina1190