Zapisz
Wrażenia niesamowite

Zawsze chcialam odwiedzic wroclawskie zoo. I muszę przyznać,że zabralam tam dopiero wnuczke. Byla... Przeczytaj więcej

833urszulad
Super

Najlepsze ZOO w jakim byłem. A jeszcze lepsze Afrykarium. Polecam wszystkim, i młodszym, i... Przeczytaj więcej

Sławek K
Suwałki, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 916)

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w zoo była jednym z głównych punktów programu naszej wycieczki do Wrocławia - nie zawiedliśmy się. Zwierzęta zadbane i na prawdę sporo gatunków. Aplikacja bardzo pomaga w zaplanowaniu trasy.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Miałem przyjemność odwiedzić to ZOO i jak najbardziej, polecam. Jedynym minusem są tłumy ludzi i brak zapanowania nad tłumem przez personel. Samo ZOO posiada zadbane zwierzęta, czyste wybiegi, miejsca gdzie można sobie zaplanować postoje i przerwy. Delikatnie rozczarowałem się wybiegami pingwinów i fok. Polecam to miejsce na miłe spędzenie dnia i spacer.

Dziękujemy, MarcinWS
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pamiętam ten ogród zoologiczny z programu telewizyjnego "Z kamerą wśród zwierząt", oglądałem go będąc dzieckiem. Dziś, po latach, mogłem go pokazać swoim dzieciom.
Do ZOO dojechaliśmy tramwajem Ominęliśmy kolejki przy kasach, korzystając z automatu (płatność kartą).
Mnóstwo przeróżnych gatunków zwierząt. Afrykarium to osobny punkt programu. Ogromny teren do obejścia, nogi bolą ale warto, bylo super! Można wziąć mały wózek i w nim wozić soje male pociechy. Szczerze polecam.
Po wizycie w ZOO polecam obejrzeć sasiadującą Halę Stulecia i Park Japoński.

Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Było super, szczególnie w Afrykarium. Polecamy wszystkim. Żeby zobaczyć na spokojnie wszystko trzeba poświęcić cały dzień.

Dziękujemy, paulina1190
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Afrykarium jest wspaniałe!Już z zewnątrz robi wrażenie a po wejściu zapiera dech!!Ogrom i klasa!!Możliwość obserwacji zwierząt w wodzie z tarasu widokowego i spod wody!!Fantastyczne wrażenia!Manaty,płaszczki,rekiny ,kolorowe ryby,meduzy...No i kawałek tropikalnego ogrodu z wodą,roślinnością,ptakami..Polecam!W dodatku byliśmy ok.11stej i weszliśmy bez żadnego problemu,po wyjściu byliśmy w szoku widząc przeogromną kolejkę oczekujących,która wydłużała się z każdą godziną a w Zoo spędziliśmy pięć godzin..

Dziękujemy, kakulka2