Zaskakujące zoo

Zoo & Afrykarium we Wrocławiu, sprawił duże wrażenie na nasze rodzinę . Byliśmy zachwycony równo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
622nikk
Poltava, Ukraina
Rewelacja

Mocno polecam Zoo i Afrykarium. Zoo pokaże nam mnóstwo zwierzaków, a afrykarium przenosi do innego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 761)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Miałem przyjemność odwiedzić to ZOO i jak najbardziej, polecam. Jedynym minusem są tłumy ludzi i brak zapanowania nad tłumem przez personel. Samo ZOO posiada zadbane zwierzęta, czyste wybiegi, miejsca gdzie można sobie zaplanować postoje i przerwy. Delikatnie rozczarowałem się wybiegami pingwinów i fok. Polecam to miejsce na miłe spędzenie dnia i spacer.

Dziękujemy, MarcinWS
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pamiętam ten ogród zoologiczny z programu telewizyjnego "Z kamerą wśród zwierząt", oglądałem go będąc dzieckiem. Dziś, po latach, mogłem go pokazać swoim dzieciom.
Do ZOO dojechaliśmy tramwajem Ominęliśmy kolejki przy kasach, korzystając z automatu (płatność kartą).
Mnóstwo przeróżnych gatunków zwierząt. Afrykarium to osobny punkt programu. Ogromny teren do obejścia, nogi bolą ale warto, bylo super! Można wziąć mały wózek i w nim wozić soje male pociechy. Szczerze polecam.
Po wizycie w ZOO polecam obejrzeć sasiadującą Halę Stulecia i Park Japoński.

Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Było super, szczególnie w Afrykarium. Polecamy wszystkim. Żeby zobaczyć na spokojnie wszystko trzeba poświęcić cały dzień.

Dziękujemy, paulina1190
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Afrykarium jest wspaniałe!Już z zewnątrz robi wrażenie a po wejściu zapiera dech!!Ogrom i klasa!!Możliwość obserwacji zwierząt w wodzie z tarasu widokowego i spod wody!!Fantastyczne wrażenia!Manaty,płaszczki,rekiny ,kolorowe ryby,meduzy...No i kawałek tropikalnego ogrodu z wodą,roślinnością,ptakami..Polecam!W dodatku byliśmy ok.11stej i weszliśmy bez żadnego problemu,po wyjściu byliśmy w szoku widząc przeogromną kolejkę oczekujących,która wydłużała się z każdą godziną a w Zoo spędziliśmy pięć godzin..

Dziękujemy, kakulka2
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ze względu na ograniczony czas, musieliśmy zwiedzić zoo jak najszybciej. Udało nam się zobaczyć wszystkie zwierzęta w 3,5 godziny. Myślę, że mając więcej czasu, na całość należy poświęcić około 6 godzin.
Zoo jest rewelacyjne. Zwierzęta mają mnóstwo miejsca. Afrykanarium robi ogromne wrażenie - dobra rada: warto iść od razu o 9. Później kolejki sięgają kilkudziesięciu metrów, jak nie lepiej.
W moje ocenie, włocławskie zoo przewyższa urodą to z Warszawy. Maleńki minusik tylko za to, że sporo zwierzaków (np. małpy) są za szybą, a nie kratą, co powoduje, że trudniej zrobić zdjęcie.

Dziękujemy, Oczytany