Polecam

Razem z rodziną uwielbiamy wycieczki do zoo. Tu szczególnie polecam Afrykarium jako coś zupełnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
lukasz1212
Super miejsce.

Wrocław posiada najpiękniejsze ZOO w Polsce. Po moich wizytach w innych polskich zoologicznych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
karolbadziag
Gdynia, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 768)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pamiętam ten ogród zoologiczny z programu telewizyjnego "Z kamerą wśród zwierząt", oglądałem go będąc dzieckiem. Dziś, po latach, mogłem go pokazać swoim dzieciom.
Do ZOO dojechaliśmy tramwajem Ominęliśmy kolejki przy kasach, korzystając z automatu (płatność kartą).
Mnóstwo przeróżnych gatunków zwierząt. Afrykarium to osobny punkt programu. Ogromny teren do obejścia, nogi bolą ale warto, bylo super! Można wziąć mały wózek i w nim wozić soje male pociechy. Szczerze polecam.
Po wizycie w ZOO polecam obejrzeć sasiadującą Halę Stulecia i Park Japoński.

Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Było super, szczególnie w Afrykarium. Polecamy wszystkim. Żeby zobaczyć na spokojnie wszystko trzeba poświęcić cały dzień.

Dziękujemy, paulina1190
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Afrykarium jest wspaniałe!Już z zewnątrz robi wrażenie a po wejściu zapiera dech!!Ogrom i klasa!!Możliwość obserwacji zwierząt w wodzie z tarasu widokowego i spod wody!!Fantastyczne wrażenia!Manaty,płaszczki,rekiny ,kolorowe ryby,meduzy...No i kawałek tropikalnego ogrodu z wodą,roślinnością,ptakami..Polecam!W dodatku byliśmy ok.11stej i weszliśmy bez żadnego problemu,po wyjściu byliśmy w szoku widząc przeogromną kolejkę oczekujących,która wydłużała się z każdą godziną a w Zoo spędziliśmy pięć godzin..

Dziękujemy, kakulka2
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ze względu na ograniczony czas, musieliśmy zwiedzić zoo jak najszybciej. Udało nam się zobaczyć wszystkie zwierzęta w 3,5 godziny. Myślę, że mając więcej czasu, na całość należy poświęcić około 6 godzin.
Zoo jest rewelacyjne. Zwierzęta mają mnóstwo miejsca. Afrykanarium robi ogromne wrażenie - dobra rada: warto iść od razu o 9. Później kolejki sięgają kilkudziesięciu metrów, jak nie lepiej.
W moje ocenie, włocławskie zoo przewyższa urodą to z Warszawy. Maleńki minusik tylko za to, że sporo zwierzaków (np. małpy) są za szybą, a nie kratą, co powoduje, że trudniej zrobić zdjęcie.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wrocławskie ZOO trzeba koniecznie zobaczyć ! Piękny duży ogród z całą masą zwierząt , Bardzo dobrze zagospodarowany teren . Zwierzęta można oglądać zarówno na zewnątrz jak i w pięknych pawilonach . A afrykarium to bomba! Jestem z Wrocławia i kogo bym tam nie zaprowadziła jest zachwycony miejscem . Aby zwiedzić na spokojnie całe ZOO trzeba przeznaczyć na to kilka ładnych godzin . Pomimo drogich biletów , kolejki do kas ogromne , szczególnie w weekendy . Warto przyjść jeszcze przed otwarciem , wtedy jest szansa aby długo nie stać po bilet .
Miejsce warte zobaczenia . Dodatkowo położone tuż obok Hali Ludowej i Pergoli, oraz Ogrodu Japońskiego , więc aby to wszystko zobaczyć trzeba poświęcić cały dzień , Na terenie rózne restauracje i drobne punkty gastronomiczne . Polecam !

Dziękujemy, sylwia102