Zaskakujące zoo

Zoo & Afrykarium we Wrocławiu, sprawił duże wrażenie na nasze rodzinę . Byliśmy zachwycony równo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
622nikk
Poltava, Ukraina
Rewelacja

Mocno polecam Zoo i Afrykarium. Zoo pokaże nam mnóstwo zwierzaków, a afrykarium przenosi do innego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 761)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W porównaniu z warszawskim, kilka poziomów wyżej (żeby nie było ze lokalny patriotyzm- jesteśmy z Warszawy właśnie)! Afrykanarium to pozycja absolutnie obowiązkowa! Polecamy!

Dziękujemy, mazooor
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wrocławskie Zoo jest bardzo atrakcyjnym i popularnym miejscem. W miniony (długi weekend) kolejka do Afrykarium zajmowała ponad godzinę, jednak jest to miejsce bardzo ciekawie zaaranżowane, w którym nie tylko dzieci, ale i dorośli świetnie spędzą czas. Poza tym w Afrykarium znajduje się lokal gastronomiczny, w którym można zjeść ciepły posiłek i chwilę odpocząć.
Polecam!

Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce!!! Robi wrażenie zarówno latem jak i zimą. Było mega super, dobra zabawa dla dużych i małych.
Musisz tam być

Dziękujemy, olcik_0
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam ok 4 godzin- przyznaje trochę ominęliśmy zwierzątek. Mimo to jest co oglądać. Najbardziej podobało nam się afrykarium.

Dziękujemy, 721justynan
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem tak...jest co zwiedzać... cały dzień chodzenia i można nie zobaczyć wszystkiego...olbrzymi teren, ogrom gatunków do poznania...

Dziękujemy, 444alicja_