Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel raczej wymaga odnowy, remontu. Pokoje niby czyste ale ściany do odmalowania, a wykładzina do wymiany.

Pomijając to, wszystko na plus.
Pokój był codziennie sprzątany, smaczne śniadania w formie szweckiego stołu. Doskonała lokalizacja. Cena adekwatna do jakości.

Dziękujemy, dominikaa629
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przemiłe Panie w recepcji. Bardzo pomocne. Pokoje małe, ale czyste. Duży wybór potraw na śniadaniu i smaczna kawa. Lokalizacja hotelu to ogromny jego atut. Blisko do rynku. Komunikacja miejska na wyciągnięcie ręki. Jedyny minus, to brak parkingu tuż przy hotelu. Polecam

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Hotel polozony niedaleko starego rynku ,15 min spacerem od Panoramy raclawickiej,parking podziemny dostepny dla gosci hotelowych 10min od hotelu w cenie 65zl za dobe platne w hotelu.Sniadanie smaczne ,szwedzki stol.Pokoje male,przyjemne aczkolwiek zbyt intensywnie wypachnione.obsluga pomocno i sympatyczna.

Dziękujemy, Urszula K
Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Standard hotelu bardzo sredni,wystroj wczesny Gierek.Na plus na pewno lokalizacja blisko Rynku oraz smaczne i urozmaicone sniadanie.Pokoje od strony patio zdecydowanie bardziej ciche.Hotel nie ma swojego parkingu,koniecznosc parkowania auta na podziemnym parkingu Placu Targowego w cenie 65zl za dobe.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 412magdalenac
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Ponownie zawitałem do tego hotelu i się nie zawiodłem . Pokoje czyściutkie , odświeżone polecam . Bardzo miła i profesjonalna obsługa pań z recepcji.Świetne śniadanie , gorąco polecam hotel . Wszędzie blisko . Miasto wieczorem wygląda świetnie .

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa