Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przemiłe Panie w recepcji. Bardzo pomocne. Pokoje małe, ale czyste. Duży wybór potraw na śniadaniu i smaczna kawa. Lokalizacja hotelu to ogromny jego atut. Blisko do rynku. Komunikacja miejska na wyciągnięcie ręki. Jedyny minus, to brak parkingu tuż przy hotelu. Polecam

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Hotel polozony niedaleko starego rynku ,15 min spacerem od Panoramy raclawickiej,parking podziemny dostepny dla gosci hotelowych 10min od hotelu w cenie 65zl za dobe platne w hotelu.Sniadanie smaczne ,szwedzki stol.Pokoje male,przyjemne aczkolwiek zbyt intensywnie wypachnione.obsluga pomocno i sympatyczna.

Dziękujemy, Urszula K
Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Standard hotelu bardzo sredni,wystroj wczesny Gierek.Na plus na pewno lokalizacja blisko Rynku oraz smaczne i urozmaicone sniadanie.Pokoje od strony patio zdecydowanie bardziej ciche.Hotel nie ma swojego parkingu,koniecznosc parkowania auta na podziemnym parkingu Placu Targowego w cenie 65zl za dobe.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 412magdalenac
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Ponownie zawitałem do tego hotelu i się nie zawiodłem . Pokoje czyściutkie , odświeżone polecam . Bardzo miła i profesjonalna obsługa pań z recepcji.Świetne śniadanie , gorąco polecam hotel . Wszędzie blisko . Miasto wieczorem wygląda świetnie .

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tomaszg153
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tam kilka dni w czasie okołosylwestrowym, bardzo dobra lokalizacja więc doskonale nadaje się na bazę wypadową, wszędzie blisko. :) W hotelu spędzaliśmy niewiele czasu i dla nas wszystko było Ok. Ciepło, wygodne łóżka, w miarę czysto, chociaż trochę nam brakowało lodówki. Dobre śniadania, niby codziennie to samo, ale smaczne i spory wybór. Bardzo mili ludzie w recepcji.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, mija_fm