Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017

Ciekawy wystrój na parterze zupełnie nie komponuje się z tym, co jest na piętrach, ale w pokoju znajdowało się wszystko, czego nam było trzeba na jedną noc. Pokój dosyć duży, łóżko wygodne, łazienka wymaga odnowienia. Minus za brak klimatyzacji, w czasie upałów temperatura w hotelu była zdecydowanie za wysoka. Pyszne śniadanie, bardzo duży wybór i kawa, w mojej opinii ( ktoś wcześniej pisał, że niedobra), była idealna. Ludzi na śniadaniu dużo, ale obsługa sprawnie i szybko sprzątała i donosiła produkty. Usytuowanie hotelu idealne.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Małgorzata M
Zrecenzowano: 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomicie usytuowany hotel . Wnętrze zniszczone . Pokój duszny, łazienka mała i zniszczona . Kłopot z miejscem parkingowym - ale to centrum miasta . Bardzo dobre śniadania i miła obsługa . Na krótki pobyt dla mało wymagających Gości.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, piotrt817
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

Byłem rozczarowany. Świetna lokalizacja, obiecująca klasyczna i zabytkowa architektura, ale w środku wrażenia nieszczególne. Wszędzie ciemno jak w piwnicy. Śniadania dobre, dość duży wybór bufetu, ale kawa z termosu to jakieś nieporozumienie, cieńsza niż w amerykańskich dinerach. Wyposażenie pokoi jakby z pocz. lat 90-tych. Z personelem różnie, ale raczej uprzejmość nienachalna.
Na przechowanie się wystarczy, ale jako całość na trzy gwiazdki nie zasługuje.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Zbyszek C
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017

Fajny hotel 3 gwiazdkowy super usytułowany zdala od hałaśliwej ulicy,blisko rynku i centrum.Dobre jedzenie,czyste i duże pokoje azjatyckie klimaty obsługa bardzo miła i pomocna,blisko komunikacja miejska którą moża dojechać w każdy zakątek wrocławia polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, rafael1227
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Hotel z przystępnymi cenami, odpowiedni dla wyjazdów prywatnych i biznesowych. Usytuowany blisko rynku. Bardzo dobra orientalna kuchnia, a każdy może dobrać coś dla siebie. Pokoje czyste, uprzejma obsługa. Polecam.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, celina409