Zrecenzowano: 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomicie usytuowany hotel . Wnętrze zniszczone . Pokój duszny, łazienka mała i zniszczona . Kłopot z miejscem parkingowym - ale to centrum miasta . Bardzo dobre śniadania i miła obsługa . Na krótki pobyt dla mało wymagających Gości.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, piotrt817
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

Byłem rozczarowany. Świetna lokalizacja, obiecująca klasyczna i zabytkowa architektura, ale w środku wrażenia nieszczególne. Wszędzie ciemno jak w piwnicy. Śniadania dobre, dość duży wybór bufetu, ale kawa z termosu to jakieś nieporozumienie, cieńsza niż w amerykańskich dinerach. Wyposażenie pokoi jakby z pocz. lat 90-tych. Z personelem różnie, ale raczej uprzejmość nienachalna.
Na przechowanie się wystarczy, ale jako całość na trzy gwiazdki nie zasługuje.

• Data pobytu: maj 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Zbyszek C
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017

Fajny hotel 3 gwiazdkowy super usytułowany zdala od hałaśliwej ulicy,blisko rynku i centrum.Dobre jedzenie,czyste i duże pokoje azjatyckie klimaty obsługa bardzo miła i pomocna,blisko komunikacja miejska którą moża dojechać w każdy zakątek wrocławia polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, rafael1227
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Hotel z przystępnymi cenami, odpowiedni dla wyjazdów prywatnych i biznesowych. Usytuowany blisko rynku. Bardzo dobra orientalna kuchnia, a każdy może dobrać coś dla siebie. Pokoje czyste, uprzejma obsługa. Polecam.

Data pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, celina409
Zrecenzowano: 23 stycznia 2017

Bardzo blisko rynku i Galerii Dominikańskiej, lokalizacja w porządku. Pokoje czyste i nawet duże. Panie w restauracji podczas śniadań nieco ociężałe. Moje dziecko chce tam wrócić :) Dla mnie 4 z dużym plusem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje środkowe są nieco głośniejsze ze względu na cienkie ściany.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, KasiaT164