Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017

Fajny hotel 3 gwiazdkowy super usytułowany zdala od hałaśliwej ulicy,blisko rynku i centrum.Dobre jedzenie,czyste i duże pokoje azjatyckie klimaty obsługa bardzo miła i pomocna,blisko komunikacja miejska którą moża dojechać w każdy zakątek wrocławia polecam.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, rafael1227
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Hotel z przystępnymi cenami, odpowiedni dla wyjazdów prywatnych i biznesowych. Usytuowany blisko rynku. Bardzo dobra orientalna kuchnia, a każdy może dobrać coś dla siebie. Pokoje czyste, uprzejma obsługa. Polecam.

Data pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, celina409
Zrecenzowano: 23 stycznia 2017

Bardzo blisko rynku i Galerii Dominikańskiej, lokalizacja w porządku. Pokoje czyste i nawet duże. Panie w restauracji podczas śniadań nieco ociężałe. Moje dziecko chce tam wrócić :) Dla mnie 4 z dużym plusem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje środkowe są nieco głośniejsze ze względu na cienkie ściany.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, KasiaT164
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Pokoje nie są wygłuszone, słychać było wszystko co się dzieje na korytarzu lub w innych pokojach. Duża przestrzeń pokoju, miła obsługa, śniadania przeciętne. Restauracja w stylu orientalnym. Czystość pokoju zadowalająca.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 16 października 2016

Bardzo dobra lokalizacja hotelu, bardzo blisko rynku. Hotel czysty, zadbany z miłą obsługą.
Pokoje przestronne, czyste, dla gości ręczniki, woda, żel pod prysznic.
Łóżka wygodne bez odgnieceń., szwedzki stół z dużym wyborem wędlin i serów, pieczywo w kilku rodzajach.
Śniadane w cenie noclegu

• Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał K, Kierownik, Hotel LothusOdpowiedź udzielona 15 listopada 2016

Panie Marcinie, dziękuję za czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią. To ogromna przyjemność czytać tak miłe słowa na temat obsługi jak i całego obiektu. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasi goście byli w pełni usatysfakcjonowani z pobytu. Serdecznie zapraszam do ponownej wizyty w naszym Hotelu. Z poważaniem.