93 USD
Hotels.com
Europeum Hotel(Wrocław)
73 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (82 USD).

46 USD
91 USD
  • Restauracja
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
51 USD
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
43 USD
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (56 USD).

Zrecenzowano 14 grudnia 2015

Podróżowaliśmy rodzinnie (dwoje dorosłych i dwoje małych dzieci). Otrzymaliśmy bardzo obszerny pokój typu studio (w jednym pokoju sypialnia z podwójnym łóżkiem i biurkiem, łazienka z wanną, drugi pokój z rozkładaną kanapą na której spokojnie wyśpią się dwie osoby (w kanapie była pościel, jedna poduszka i komplet ręczników dla jednej osoby), biurkiem, dwoma pufami (w każdej z nich koc) i telewizorem (w tym też pokoju bez problemu znalazło się miejsce na rozłożenie przenośnego łóżeczka turystycznego dla dziecka), oraz przedpokoju z szafą. Na wyposażeniu pokoju można znaleźć również czajnik, kubki na herbatę, szklanki do wody, dwie torebki herbaty, saszetkę napoju kawowego, cukier i dwie butelki wody. Bardzo dobre śniadanie wliczone w cenę pobytu. Hotel położony dosłownie kilka minut spacerem od rynku. Minus to na pewno brak miejsc parkingowych (a dokładnie trzy miejsca "koperty" przed hotelem których nie można rezerwować. Kosztują 35 zł za dobę. My mieliśmy tego pecha, że były zajęte. Ewentualnie hotel poleca parking podziemny kilkaset metrów dalej. Niestety mimo mapki nie udało nam się do niego trafić (może i dobrze, bo doba na nim to bagatela 60 zł) i cudem znaleźliśmy miejsce w strefie płatnego parkowania po drugiej stronie rynku (w sobotę po południu i niedzielę parkowanie darmowe). Na minus również pajęczyny praktycznie w każdym rogu pokoju. Pomieszczenia dość chłodne, ale po rozkręceniu wszystkich grzejników na maksimum w nocy nie zmarzliśmy. Nie wiem jednak jak by było gdyby za oknem były ujemne temperatury. Ogólnie polecam na krótki pobyt. Przy dłuższym zeżarły by nas koszty parkingu. Dobry stosunek jakości do ceny (230 zł za pokój ze śniadaniem dla wszystkich).

Data pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano 8 listopada 2015

Plusem jest lokalizacja... i to tyle... w środku wygląda jak azjatycki przybytek wątpliwej prowieniencji. Łazienka nie wygląda tak jak na zdjęciach, strasznie stary prysznic z odpadającą ścianką, okropny brzoskwiniowy kolor ścian... Nie polecam... Czegoś innego można się spodziewać po hotelu trzygwiazdkowym, gdzie w tej samej cenie można znaleźć coś dużo lepszego.

• Data pobytu: listopad 2015, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Mateusz G
Zrecenzowano 19 sierpnia 2015

Hotel jest naprawdę dobrze położony. Dwa kroki od Galerii Dominikańskiej, Tuż przy przystanku tramwajowym i dosłownie 5 minut spacerem od Rynku. Chiński wystrój parteru, zwłaszcza kiczowata fontanna przy windzie, nie robi dobrego wrażenia. Przez kilka ostatnich miesięcy bywałem we Wrocławiu i za każdym razem spałem w tych hotelu. Korzystałem z pokoi jednoosobowych. Nie miałem zastrzeżeń. było wszystko co na dwudniowy pobyt jest potrzebne. Łazienka czysta. Nie wiem jak wyglądają większe pokoje. W mojej ocenie położenie hotelu i dość przyzwoita cena rekompensują drobne niedociągnięcia i braki.

Wskazówka dotycząca pokojów: Ulica Wita Stwosza jest brukowana. Przejeżdżające samochody hałasują.
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Krzychu11
Zrecenzowano 12 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

5 minut od rynku spacerem. Fajnie. Nie ma gdzie parkowac. Zle. Parter ma scenografie chinskiej restauracji. Pokoje jednak sa zwyczajne. Dosc skromnie umeblowane. Klopotem w upalne dni kiedy tam mieszkalem byl brak klimatyzacji. Bylo okrutnie goraco i duszno. Nic nie pomagaly otwarte szeroko okna. Auta jadace pod oknami po brukowanej jezdni dawaly 100% szansy na nie wyspanie sie. Sniadania ok. Atutem slabego hotelu jest przemily personel. Szkoda, ze pracownicy pala papierosy w wejsciu do hotelu. Wchadzimy czesto do budynku przes kleby dymu. Latem nie polecam. Jesienia i zima byc moze jest ok. Recapcja zawsze byla bardzo pomocna.
Czy warto, sami ocencie. Ja niechetnie tam wroce majac do wyboru inne miejsca ale moze okazac sie to fajnym rozwiazaniem, bo personel wyjatkowo serdeczny a to dla mnie zawsze bardzo wazne!

Data pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Nikokaj
Zrecenzowano 22 czerwca 2015

Największym atutem tego lokum to praktycznie samo centrum starego miasta. Ale jak na obiekt, który ponoć przeszedł generalny remont w 2006 r. to kiepski standard. Po raz pierwszy nocowałam w "dwupokojowym apartamencie" z zimnym parkietem zamiast wykładziny i wąską wanną do której nie łatwo się wdrapać,i łazienką bez wentylacji. A jedzenie przez 3 dni tych samych, bardzo ubogich w wyborze, potraw było ponad moje siły. Nie taki standard,nie za takie pieniądze.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agnieszka W