Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Bardzo fajna lokalizacja. Co prwada do parkingu kawałeczek ale nie przeszkadza to. Śniadania są dobra i ciepłe. W pokoju wszystko co potrzeba. Obsługa przyjemna i pomocna. Byłem w tym hotelu już kilka razy i chętnie wracam.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mori1988
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena S, Kierownik, Hotel DuetOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i 5*. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny pobyt należał do udanych i po raz kolejny chętnie Pan do Nas wraca - jest to dla nas najlepsza rekomendacja :). Oczywiście serdecznie zapraszamy ponownie do Wrocławia i do Hotelu Duet !
Magdalena Szydłowska
kierownik Hotelu Duet

Zrecenzowano: 28 października 2018

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko Starówki, bardzo, może aż za bardzo komunikacja... tramwaje prawie pod samym oknem. Klimatyzowane pokoje, sympatyczna, życzliwa i pomocna obsługa. Śniadania stndard, ale ten lepszy. W pokoju dostępny barek kawowy, herbata i woda. Łóżko duże i wygodne. Pokój czysty. Hotel nie posiada parkingu, ten dostepny to koszt 50zł/doba.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto negocjować cenę pobytu. Warto pytac o pokoje, cichsze na wyższych piętrach.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sławomir W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaS6014, Kierownik, Hotel DuetOdpowiedź udzielona 29 października 2018

Witam, Panie Sławomirze bardzo dziękujemy za ocenę oraz pozostawioną opinię. Cieszymy się, że zarówno nasza lokalizacja hotelu, standard pokoju i jego czystość, jak i oferta bufetu śniadaniowego spotkały się z Pana uznaniem. Będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie. Z pozdrowieniami Magdalena Szydłowska - Kierownik Hotelu

Zrecenzowano: 16 września 2018

Polecam ze względu na bliskość rynku. Natomiast hałas dobiegający z ulicy dla mnie nie do przyjęcia, byłam dwie noce, nie przespałam ani jednej. Nie ma mowy o otwarciu okien. Sam pokój wygodny (salon+sypialnia), choć bardzo ciemny. Ładna łazienka z wanną. Śniadania ok, choć ciągle to samo. Natomiast obsługa nie nadążała z donoszeniem potraw przy pełnym obłożeniu (koszmarna grupa-chyba na szkoleniu-dorosłych osób, które uprzykrzyły skutecznie cały nasz pobyt, na posiłkach i w nocy-obsługa nie reagowała na karygodne zachowanie tych gości. W nocy próbowałam dodzwonić się do recepcji-bezskutecznie. Za cenę powyżej 400zł. za noc oczekiwałam czegoś więcej.

Wskazówka dotycząca pokoi: być może pokoje powyżej 4 piętra będą cichsze
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, majka56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaS6014, Kierownik, Hotel DuetOdpowiedź udzielona 18 września 2018

Szanowna majka56,
Bardzo dziękujemy za pobyt w Hotelu Duet *** oraz za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Przykro nam, że nie do końca spełniliśmy Pani oczekiwania, tym bardziej, że stawiamy największy nacisk na wysoki standard obsługi gości przez nasz personel. Tak jak Pani zauważyła znajdujemy się w samym centrum, blisko wrocławskiego rynku i codziennie mamy duże obłożenie, dlatego aby w pełni przeanalizować i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje potrzebuję bardziej szczegółowych informacji odnośnie Pani pobytu. Dlatego proszę o bezpośredni kontakt pod adresem mailowym: magdalena.szydlowska@hotelduet.pl . Z chęcią się z Panią skontaktuję - kierownik Hotelu Magdalena Szydłowska.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Blisko rynku wszędzie blisko ,miła obsługa, czysto i przystępna cena.Sprawnie działająca klimatyzacja .Dostęp do darmowego internetu i telewizji.Jak najbardziej polecam i napewno przy nastepnej wizycie we Wrocławiu skorzystamy z Hotelu Duet.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, madaaKa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena S, Kierownik, Hotel DuetOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2018

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i ocenę :). Cieszymy się, że jesteśmy godni polecenia - duma nas rozpiera :). Oczywiście serdecznie zapraszamy do Wrocławia i do skorzystania z naszych usług.
Kierownik Hotelu - Magdalena Szydłowska

Zrecenzowano: 5 czerwca 2018

bardzo dobra lokalizacja blisko Starówki, niedaleko tez komunikacja, cicha klimatyzacja, sympatyczna i pomocna obsługa, pyszne i urozmaicone śniadania i ta kawa! w pokoju kawa, herbata i woda. Jedynie uwaga do drzwi, ktore czasami się automatycznie nie zamykają i trzeba sprawdzać

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, DorotaB1152
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena S, Kierownik, Hotel DuetOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2018

Pani Doroto bardzo dziękujemy za wysoką ocenę naszego obiektu oraz za miły komentarz :). Jest nam bardzo miło, że zarówno nasza lokalizacja, serwis oraz obsługa spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wskazówki dotyczące drzwi - przekażę ekipie technicznej, aby dokładniej przyjrzeli się sprawie :). Oczywiście serdecznie zapraszamy do Hotelu Duet przy kolejnej wizycie we Wrocławiu - Magdalena Szydłowska - kierownik Hotelu Duet