“Rewelacja! Pyszne jedzenie”
Oda bistro — recenzja

Oda bistro
Nr 258 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Opis: Oda to bistronomia. Wierzymy tutaj w jakość produktu, terroir, miłość, wolność i nade wszystko ludzi. Jesteśmy grupą przyjaciół, która swoją przygodę z gastronomią zaczynała ponad 10 lat temu. Nasze marzenie się spełniło i zapraszamy Cię w progi NASZEJ Ody. Znajdziesz tu menu, które jest czystym hołdem złożonym Matce Naturze.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w Odzie i już wiem, że nie ostatni. To miejsce jest rewelacyjne. Od niedawna można tu zjeść tylko w ramach menu degustacyjnego, ale szczerze polecam. Jakość składników bardzo wysoka. Kelnerzy potrafią ze szczegółami opowiedzieć, co znajduje się na talerzu i skąd pochodzą składniki. Wszystko od lokalnych dostwców. Jadłam cztery dania i nie potrafię zdecydować, które było najlepsze. Pomidory to jest obłęd, tak słodkich i aromatycznych chyba nigdzie we Wrocławiu nie zjecie. Młoda kukurydza - szał. Nawet puree ziemniaczane jest wyjątkowe, chociaż może się wydawać, że to takie zwyczajne danie. Deser rozkłada na łopatki. Jestem zachwycona. Menu zmienia się co dwa tygodnie, więc pełna sezonowość. Zachwycam się też faktem, że osoby wege wreszcie mają gdzie zjeść naprawdę wysokiej jakości dania. Wracam tu koniecznie jesienią, co i Wam polecam, bo nie ma lepszego miejsca by spróbować lokalnej kuchni!

Dziękujemy, krwawamarchef

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Zjeść coś pysznego i poczuć się fantastycznie jednocześnie nie jest łatwo. A tu się udało ! bardzo dobra obsługa i proste a jednocześnie wymyślne dania. Dla mnie zachwycająca.

Dziękujemy, Woznickakamila
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

„Obok” restauracji przejeżdżałem bardzo często i nigdy nie zwróciła mojej uwagi z zewnątrz. Lepiej widoczna jest kawiarnia tuż obok. Nie spotkałem się wcześniej z żadnymi reklamami i recenzjami ale za namowa znajomych udaliśmy się na niedzielna kolacje. Wnętrze surowe, industrialne ale pozytywnie zaskakujące chociażby ze względu na „ogródek” w kamienicy.
Obsługa na wysokim poziomie z góry informująca o tym jak działa restauracja. Konkretne menu degustacyjne ale zróżnicowane pod względem produktów sprowadzanych od lokalnych dostawców. Porcje początkowo wydawały się dla mnie małe ale z góry uprzedzę, ze wyszedłem na koniec najedzony (zjeść lubie)
W daniach czuć dbałość o szczegóły. Nie przepadając za rybami słodkowodnym pstrąga wciągnąłem z przyjemnością. Wielki plus za dressingi w postaci oliw/olejów, które dosłownie na koniec ma się ochotę wypić z talerza
Cena w totalu za kolacje wydaje się wysoka ale porównując do innych restauracji mających menu degustacyjne jest najniższa. Miejsce warte odwiedzenia, ze względu na wysoką jakość dań i edukacje kulinarna dla kubków smakowych za rozsądna cenę.

Dziękujemy, 967przemys_aws
Zrecenzowano 17 maja 2019

Smak jest kwestią indywidualną... ale Oda w nasz trafia w 120 % . Opinia wystawiona po 6 wizytach i po każdej mamy coraz większy niedosyt ich kuchni. Jest świeżo, bez niepotrzebnego kombinowania , jednak zawsze zaskakująco, produkty są najwyższej jakości a Ludzie którzy tworzą to miejsce są równie niezwykli jak to co serwują. Kto nie był nie wie co traci , Uwielbiamy ! PS. piętka chleba "spod lady" kupiła Nas po wsze czasy

Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 10 marca 2019

Oda jest fenomenem Wrocławskich knajpek. Dania są z najlepszych składników, przygotowywane z pasją i niesamowitą dokładnością. Szef kuchni tworzy super przepisy, odświeża zapomniane składniki. Wszystko prezentuje w nowej formie i naprawdę smak powala!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Michał M

Oda bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Oda bistro? Podziel się wrażeniami!