“Cudowne miejsce ”

Przystań Tu. Bistro&Wine.
Nr 332 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opis: Restauracja Przystań Tu to urocze bistro na wrocławskim Ołtaszynie. Od wtorku do piątku w godzinach 12.00-16.00 serwujemy lunche. W weekendy od 10.00 do 12.00 zapraszamy na śniadania. Posiadamy kącik dla dzieci a także specjalne menu dla najmłodszych. Lokal przyjazny czworonogom.

Super atmosfera... bardzo miła obsługa..Jedzenie bardzo dobre... Duży wybór win... Serdecznie Polecam

Dziękujemy, Butterfly8506

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdjęcie profilowe pochodzi z tego miejsca, widok na moja Alma Mater. Wracając do jedzenia - sum morski rewelacja wina świetne. Polecam

Dziękujemy, Zielona-pietruszka
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy przepyszny lunch od kucharza z wielką wyobraźnią. Stek był zgodnie z zamówieniem medium, risotto cytrynowe poprostu bajka .A desery w wykonaniu tej kuchni na miarę Oscara.
Dziękujemy i z pewnością wrócimy.

Dziękujemy, 104edytar
Zrecenzowano 2 lipca 2019

przepyszny tatar wolowy, bardzo smaczny chleb - swiezy, smakowal jak gryczany. wspanialy riesling. ciekawe toalety. kulinarne zadowolenie.

Dziękujemy, im_annie_pawlo
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna przestrzeń, przyjemnie urządzona. Obsługa bardzo miła i pomocna. Dana smakowały i wyglądały smakowicie. Polecam to miejsce :)

1  Dziękujemy, Michal274812

Przystań Tu. Bistro&Wine. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Przystań Tu. Bistro&Wine.? Podziel się wrażeniami!