“Mega smacznie!”
Inna Bajka Wrocław — recenzja

Inna Bajka Wrocław
Zamów online
Nr 177 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Opis: Inna Bajka – ze smakiem i fantazją… Restauracja INNA BAJKA to rodzinna tradycja i miejsce spotkań ze smakiem. Blisko wrocławskiego rynku, w gustownej przestrzeni wnętrza nasycić można każdy apetyt. Restauracja swoim urokiem wpisuje się w malowniczą ulicę Odrzańską. Serwujemy energetyczne śniadania, trafiające w gusta polskich i zagranicznych gości.

Restauracja, którą bardzo polubiłam i przyjeżdżam tutaj podczas każdego pobytu we Wrocławiu. Inna Bajka wyróżnia się na tle pozostałych restauracji, uważam, że we Wrocławiu nie ma zbyt wielu miejsc w których można tak smacznie zjeść. Menu jest ciekawe, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie potrawy które się wyróżniają to znakomity Tatar, pierogi oraz żeberka w sosie własnym, potrawy zawsze tak samo rewelacyjne, na uwagę zasługuje również świeże i dobre pieczywo. Polecam gorąco Inną Bajkę :)

Dziękujemy, SanderkaK80

Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo miła atmosfera. Pyszne jedzenie. Siedzieliśmy w pięknym ogródku. Zamówiliśmy zupę pomidorową i placki ziemniaczane- naprawdę smakowały jak domowe!!!

Dziękujemy, Kasia M
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i pozytywne miejsce. Lokal urządzony z gustem, przyjemna atmosfera. Jedzenie bardzo pozytywnie nas zaskoczyło, było naprawdę świetne. Do lokalu wybraliśmy się na obiad, więc zamówiony dania główne i przystawkę. Barszcz czerwony z pierogami świetny, bardzo smakowały mi również żeberka w sosie własnym, żona zachwalała placki ziemniaczane. Na przystawkę zamówiliśmy tatar wołowy, bardzo dobrze przyrządzony, smakował super. Gorąco polecam restaurację!

Dziękujemy, Bartosz Z
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w której znajduje się Inna Bajka, poznałem wcześniej jako restaurację Brajt. Zmiana właściciela nadała całkiem nowy charakter, tchnęła nowe życie, zmiana wystroju, nowe Menu sprawiło, że teraz jest to przytulne miejsce, zarówno na rodzinny obiad jak i randkę we dwoje (ogródek stanowi przepiękna uliczka, jakby żywcem wyciągnięta z Włoskiego miasteczka). Jedzenie jest naprawdę pyszne, porcję duże, obsługa przemiła i zawsze bardzo pomocna. Można skosztować pysznego włoskiego wina w przystępnej cenie. Często tu ostatnio bywam, to moje ulubione miejsce w okolicach Rynku, więc zasadniczo mogę polecić wszystko z karty, a w szczególności zupy i pierogi (zupełnie jak domowe, cieszy fakt, że rosołek dostępny jest przez cały tydzień), a ostatnio Morszczuka, który też jest fantastyczny. Goraco polecam wizytę w Innej Bajce, niemniej pamiętać należy, że jest to przytulna kameralna knajpka, więc wybierając się tu w weekend, raczej należy zarezerwować stolik wcześniej, inaczej trzeba odczekać swoje.

Reasumując
Jedzenie: 5/5
Lokalizacja:5/5 (2-3 min od Rynku)
Lokal: 5/5 (przytulnie, kameralnie, czysto)
Obsługa: 5/5 (zawsze uśmiechnięta i miła)
Czas oczekiwania: 4/5 (przy dużym ruchu, czasem trzeba poczekać chwilkę na danie)
Ceny: 4,5/5 (Jak na okolice Rynku, całkiem ok)
Jakość do Cena: 5/5

Gorąco polecam!!!!

Dziękujemy, tomaso_tnt
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce blisko rynku na pyszne śniadanie ze znajomymi. Ceny bardzo przystępne, jedzenie pyszne. Obsługa przemiła! Śliczny wystrój, muzyka miła dla ucha. Polecam też ogródek

Każdemu polecam! I na pewno wrócimy!

Dziękujemy, ignezl2017

Inna Bajka Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Inna Bajka Wrocław? Podziel się wrażeniami!