“Urokliwe miejsce”
Inna Bajka Wrocław — recenzja

Inna Bajka Wrocław
Zamów online
Nr 177 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Inna Bajka – ze smakiem i fantazją… Restauracja INNA BAJKA to rodzinna tradycja i miejsce spotkań ze smakiem. Blisko wrocławskiego rynku, w gustownej przestrzeni wnętrza nasycić można każdy apetyt. Restauracja swoim urokiem wpisuje się w malowniczą ulicę Odrzańską. Serwujemy energetyczne śniadania, trafiające w gusta polskich i zagranicznych gości.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i pozytywne miejsce. Lokal urządzony z gustem, przyjemna atmosfera. Jedzenie bardzo pozytywnie nas zaskoczyło, było naprawdę świetne. Do lokalu wybraliśmy się na obiad, więc zamówiony dania główne i przystawkę. Barszcz czerwony z pierogami świetny, bardzo smakowały mi również żeberka w sosie własnym, żona zachwalała placki ziemniaczane. Na przystawkę zamówiliśmy tatar wołowy, bardzo dobrze przyrządzony, smakował super. Gorąco polecam restaurację!

Dziękujemy, Bartosz Z

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w której znajduje się Inna Bajka, poznałem wcześniej jako restaurację Brajt. Zmiana właściciela nadała całkiem nowy charakter, tchnęła nowe życie, zmiana wystroju, nowe Menu sprawiło, że teraz jest to przytulne miejsce, zarówno na rodzinny obiad jak i randkę we dwoje (ogródek stanowi przepiękna uliczka, jakby żywcem wyciągnięta z Włoskiego miasteczka). Jedzenie jest naprawdę pyszne, porcję duże, obsługa przemiła i zawsze bardzo pomocna. Można skosztować pysznego włoskiego wina w przystępnej cenie. Często tu ostatnio bywam, to moje ulubione miejsce w okolicach Rynku, więc zasadniczo mogę polecić wszystko z karty, a w szczególności zupy i pierogi (zupełnie jak domowe, cieszy fakt, że rosołek dostępny jest przez cały tydzień), a ostatnio Morszczuka, który też jest fantastyczny. Goraco polecam wizytę w Innej Bajce, niemniej pamiętać należy, że jest to przytulna kameralna knajpka, więc wybierając się tu w weekend, raczej należy zarezerwować stolik wcześniej, inaczej trzeba odczekać swoje.

Reasumując
Jedzenie: 5/5
Lokalizacja:5/5 (2-3 min od Rynku)
Lokal: 5/5 (przytulnie, kameralnie, czysto)
Obsługa: 5/5 (zawsze uśmiechnięta i miła)
Czas oczekiwania: 4/5 (przy dużym ruchu, czasem trzeba poczekać chwilkę na danie)
Ceny: 4,5/5 (Jak na okolice Rynku, całkiem ok)
Jakość do Cena: 5/5

Gorąco polecam!!!!

Dziękujemy, tomaso_tnt
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce blisko rynku na pyszne śniadanie ze znajomymi. Ceny bardzo przystępne, jedzenie pyszne. Obsługa przemiła! Śliczny wystrój, muzyka miła dla ucha. Polecam też ogródek

Każdemu polecam! I na pewno wrócimy!

Dziękujemy, ignezl2017
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulnie, miło, czysto i rzut beretem od rynku. Bardzo duży wybór dań i normalne ceny! Jedzenie pyszne jak w domu u mamy. Jedliśmy min tatar, placki po węgierski, rolade z kluskami, pierogi, flaczki, zur, ciasto domowe. Śmiało można wziąć obcokrajowców żeby pokazać jaką mamy fantastyczną polską kuchnie. My wzięliśmy kolegów z Niemiec :) wszyscy zachwyceni. Polecamy!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, MagdaiMateusz
Zrecenzowano 24 marca 2019

Dobre miejsce, żeby zjeść polski tradycyjny obiad! Dużo zup do wyboru, drugie dania od schabowego, przez polędwiczki w sosie grzybowym, po zrazy wołowe z kluskami i kapustą (tak, śląski obiad!), potem żeberka itd. Do wyboru też sałaty. Także każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny przystępne. W niedzielę o 15 czekaliśmy na zamówienie ok. 30 minut. Na sali 9 stolików, także niewiele miejsca, ale raczej szybka rotacja. Generalnie fajne miejsce na "niedzielny" obiad.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, broda82

Inna Bajka Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Inna Bajka Wrocław? Podziel się wrażeniami!