“Bardzo polecamy”
Surfer — recenzja

Surfer
Nr 472 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy tutaj już 3 razy - zjedliśmy we dwoje 6 różnych burgerów i za każdym razem bierzemy frytki z batatów - jest naprawdę dobre polecamy z czystym sumieniem - jeśli ktoś pisze, że frytki są jak z McDonald to proszę o adres tego Maca chętnie porównam ;)

Dziękujemy, Daniel C

Zrecenzowano 5 września 2019

Mięso w burgerach suche, żylaste, twarde i niedoprawione. Frytki identyczne jak w Mcdonald’s. Krążki cebulowe w miarę, ale nic specjalnego, porównywalne do sieciówek fast foodów. Jedynym plusem był deser, który był nowym doznaniem smakowym. Jeśli ktoś będzie w okolicy to można spróbować pannacotty, ale odradzam brania czegokolwiek innego.

Dziękujemy, Jakub H
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Byłem już dwa razy w tym miejscu, za każdym razem obsługiawała mnie ta sama Pani.Jedzenie nieziemsko dobre, mięso do burgerów świeże czuć że robione na mijejscu żaden zamrozony gotowiec. Ramen też należał do bardzo dobrych, za drugim razem spróbowałem fish and chips dla urozmaicenia i tym razem również wyszedłem zadowolony,kelnerka bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa, czekałem 15 minut na danie głowne a więc szybko, aż che się zostawiać napiwki w takich miejscach. Jeśli jestem w pobliżu Magnoli zawsze będe się udawał do waszej restauracji , trzymajcie tak dalej!

Dziękujemy, HubertB777
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Niestety miejsce jest dużym rozczarowaniem - podany Ramen był zimny, a następnie - po podgrzaniu go w mikrofalówce razem ze wszystkim dodatkami - absolutnie niejadalny. Zapach i smak nie pozostawiały żadnych złudzeń co do jego świeżości i nie była to tylko moja opinia, ponieważ znajomi również dokonali tego samego wyboru. Obie zupy zostały zareklamowane kelnerce, która wróciła po kilku minutach i oznajmiła nam, że kucharz twierdzi, że ramen gotował dziś rano, a ona musi mu uwierzyć na słowo, bo od rana nie było jej na zmianie. Zupy zabrane zostały w całości i doliczone do rachunku również w całości (!) mimo reklamacji. Na koniec kelnerka cynicznie stwierdziła, że ramen po prostu tak smakuje - otóż na szczęście nie, pozostaje go tylko zamawiać w innych miejscach, a do tego lepiej nie zaglądać, bo jakość dań i obsługi pozostawia wiele do życzenia.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Surfera wraz z rodziną trafiłam przy okazji zakupów w Magnolii. Zamowilismy burger z szarpana wołowina, burgery z jajkiem sadzonym burakiem i szpinakiem i paluszki rybne z dan dla dzieci. Ten z szarpana wołowina na ostro ten z burakiem po kobiecemu z średnio wysmazona wołowina tak jak lubię i paluszki dla dzieci z Ryby!! A nie z ich resztek. Wszystko było pyszne. Ale jedna mała uwaga dla frytek. Za krótko smażone. Mimo wszystko polecamy! Ceny również zachęcają....

Dziękujemy, olcia3331

Surfer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Surfer? Podziel się wrażeniami!