“Fajne miejsce”
Forma Płynna — recenzja

Forma Płynna
Nr 416 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 7 września 2019

Ogólnie bardzo przyjemne miejsce i przy okazji pewnie się tam jeszcze wybiorę. Fajny, naturalny klimat, żałuję tylko, że tym razem nie było żadnego wolnego hamaka - super sprawa :) Szkoda tylko, że dość okrojony wybór - jedynego drinka, na którego miałam ochotę akurat nie było, a mohito które wzięłam w zamian, raczej mi nie podeszło. Poza tym miejsce na plus :)

Dziękujemy, Pati_Krzysiek

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Super miejsce w centrum miasta, leżaki, hamaki, pyszne kraftowe piwo, rożne rodzaje zapiekanek, grill. Miejsce przyjazne zwierzętom.W weekendy koncerty.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Polecam dla kazdego - poloz sie na hamaku lub lezaku i daj sobie odpoczac. Blisko centrum a jednoczesnie bez zgielku.
Polecam

Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny klimat, pyszne piwo, kompetentna i mila obsluga, zadbany teren. Idelalne miejsce na chillout i chwilę odpoczynku. Bardzo polecam!

Dziękujemy, jasara90
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Wygodne leżaki, pyszne kraftowe piwko, muzyka podkreślająca bezstresowy klimat. Bardzo polecamy!!

Dziękujemy, GrzSar

Forma Płynna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Forma Płynna? Podziel się wrażeniami!