“Śniadania Ok, ale bez szału”
Panczo — recenzja

Panczo
Zamów online
Nr 152 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Zamówiliśmy tacos, były w porządku, jadalne ale bez większych doznań. Porcje raczej małe, sama jajecznica za bardzo wysmarzona, ultra biedna porcja awokado, plusem dobry sos guacamole. Lemoniada niestety niesmaczna, miała być brzoskwiniowa lecz zalana taka ilością sour’a ze nie czułem nic oprócz kwasu cytryny. No cóż, niestety nie mogę polecić tej restauracji dla osób chcących zjeść dobre meksykańskie jedzenie, jest okej ale to nie Meksyk.

Dziękujemy, grzegorzw63

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza opcja na meksykańskie jedzonko we Wrocku. Jedliśmy snidaniowa quesadille, burrito i piliśmy lemoniadę pietruszkowa, iced latte i flat white. Sztooos! Na pewno wrócimy ❤️oczywiście wszystko bez mięsa można zamówić ✌

Dziękujemy, baronica
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla tego kto odłączył PANCZO od 4HOPS i stworzył osobną knajpe wielkie ukłony. Uwielbiam to miejsce nie koniecznie na obiad ale żeby napić się piwka ze znajomymi i przy okazji przekąsić pyszne tacosy. Nigdzie we Wrocławiu nie zjecie takiego dobrego burrito, ques a tacosow tym bardziej!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 536olkak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Fajny wystrój i obsługa. Tacos było bardzo dobre, 3 da się spokojnie zjeść dla osób mniej głodnych 2 wystarczą. Lemoniady super

Dziękujemy, Ana M
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piątkowy lunch w Panczo a konkretnie burger pychotka. QUESADILLA z Chorizo niebo w gębie. Lemoniada cytrynowa doskonała. Lokal urządzony z pomysłem.

Dziękujemy, Smooth_PL

Panczo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Panczo? Podziel się wrażeniami!