“Słaba obsługa”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 402 wśród 1 138 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 10 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

W porównaniu do restauracji w innych miastach porcje dużo mniejsze. Pan Kelner pracuje tam chyba za karę, siedzieliśmy w strefie dla dzieci. Zero poczucia humoru, odburkiwanie na nasze zapytania. Zachowanie tego pana psuje opinie całej restauracji.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, 335karolinaj

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przemiła obsługa z uśmiechem witająca gościa już od progu, to jest wielki plus. Polecam wszystkim doskonałe jedzenie. Porcje są adekwatne do tego co znajduje się w menu. Jak ma być shorma delikatna, to nie jakieś ścinki z kurczaka, tylko konkretne kawałki świeżutkiego, pod konkretnego klienta przygotowanego kurczaka. Smaki i sosy jak zawsze bez zarzutu, frytki również w pełni zasługują na swoje miano, a nie że coś tylko je przypominające. Wszystko smaczne, świeże, przygotowane dla konkretnego klienta, który dokonuje zamówienia. Serdecznie polecam miejsce, bo można miło spędzić czas i bardzo dobrze zjeść. Nie ma ściemy i oszukania klienta. I co ważne czysto i komfortowo zaaranżowane miejsce. Nie szukajcie niczego w tej galerii, tylko tam się kierujcie, bo warto.

Dziękujemy, Malgosia_74
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Doskonałe jedzenie , Sphinx kolejny raz zaskoczył mnie pozytywnie. Ruch wprawdzie duży ale z uwagi na rewelacyjne jedzenie to zrozumiałe. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, odyseusz1307
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Razem z żoną odwiedziliśmy w dniu wczorajszym tą restaurację. Na zdjęciach nasze zamówienie. Spaghetti z krewetkami i pomidorkami koktajlowymi oraz Shoarma z kurkami. Dania pyszne, szybko przygotowane. Kelner pomógł w doborze wina do dań. Ogólnie przyjazna atmosfera. Polecam

Dziękujemy, Patryknowak13
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Polecam szczególnie lunche podane w 15 min a zupa po 3. Rewelacja. Szybka i uprzejma obsługa. Rachunek otrzymałem od razu po prośbie. Idealne miejsce na przerwę w pracy. Na zdjęciu pierogi ze szpinakiem posypane parmezanem i klarowanym masłem z dodatkiem mascarpone!

Dziękujemy, hannaiq

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!