“Najlepsza restauracja w Galerii Dominikańskiej”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 402 wśród 1 137 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przemiła obsługa z uśmiechem witająca gościa już od progu, to jest wielki plus. Polecam wszystkim doskonałe jedzenie. Porcje są adekwatne do tego co znajduje się w menu. Jak ma być shorma delikatna, to nie jakieś ścinki z kurczaka, tylko konkretne kawałki świeżutkiego, pod konkretnego klienta przygotowanego kurczaka. Smaki i sosy jak zawsze bez zarzutu, frytki również w pełni zasługują na swoje miano, a nie że coś tylko je przypominające. Wszystko smaczne, świeże, przygotowane dla konkretnego klienta, który dokonuje zamówienia. Serdecznie polecam miejsce, bo można miło spędzić czas i bardzo dobrze zjeść. Nie ma ściemy i oszukania klienta. I co ważne czysto i komfortowo zaaranżowane miejsce. Nie szukajcie niczego w tej galerii, tylko tam się kierujcie, bo warto.

Dziękujemy, Malgosia_74

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Doskonałe jedzenie , Sphinx kolejny raz zaskoczył mnie pozytywnie. Ruch wprawdzie duży ale z uwagi na rewelacyjne jedzenie to zrozumiałe. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, odyseusz1307
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Razem z żoną odwiedziliśmy w dniu wczorajszym tą restaurację. Na zdjęciach nasze zamówienie. Spaghetti z krewetkami i pomidorkami koktajlowymi oraz Shoarma z kurkami. Dania pyszne, szybko przygotowane. Kelner pomógł w doborze wina do dań. Ogólnie przyjazna atmosfera. Polecam

Dziękujemy, Patryknowak13
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Polecam szczególnie lunche podane w 15 min a zupa po 3. Rewelacja. Szybka i uprzejma obsługa. Rachunek otrzymałem od razu po prośbie. Idealne miejsce na przerwę w pracy. Na zdjęciu pierogi ze szpinakiem posypane parmezanem i klarowanym masłem z dodatkiem mascarpone!

Dziękujemy, hannaiq
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jestem tu z koleżanką drugi i z pewnością nie ostatni raz :) Jadłyśmy burgera i panierowanego kurczaka, przy poprzedniej wizycie postawiłyśmy na przystawki i piwko :) wszystko czego próbowałyśmy dotarło do nas w normalnym czasie, pyszne, ciepłe i w porcjach jakich oczekiwał nasz żołądek :) z druga wizyta skusilysmy się na zaproponowany przez obsługę deser i nie zawiodłysmy się, po nimi już trudno było ruszyć się z miejsca ;) W restauracji fakt nie ma toalety, ale nie wiem skąd rodzi się problem skoro można z niej skorzystać dwa kroki od niej. Dziękujemy za tak miłe wrażenia do zobaczenia !

Dziękujemy, doraaaa123

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!