“Zupa pomidorowa”

Różowa Krowa Bar Mleczny
Nr 27 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Jesteśmy barem mlecznym, w którym podajemy rzetelne porcje smacznych, domowych posiłków w niskiej cenie.

Marna, wodnista zupa na koncentracie pomidorowym niektórzy pomyślą czego chcieć więcej za 4.99 pln...

Dziękujemy, IJT88

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pierwszy raz w życiu jadłam(a raczej spróbowałam tylko)coś tak ohydnego!!Pora obiadowa,weekend godz.12.00 a jedzenie stare,twarde, zimne,kwaśne i wyschnięte.Nie jesteśmy wybredni ale to co było na talerzach to już lekka przesada.Jak można podawać ludziom coś takiego??Wstyd,takie miasto tylu turystów a ktoś ma odwagę podawać ludziom coś takiego!!

Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tutaj przez przypadek, skuszeni przede wszystkim niskimi cenami. Zestaw śniadaniowy wraz z kawą(której akurat nie było..) bądź herbatą kosztował całe 10 zł także tanio. Było kilka opcji do wyboru, każdy z nas wziął w sumie co innego i każdy był zadowolony. Sycąca porcja dobrego śniadania, w niskiej cenie i dość szybko nam podana - nie ma na co narzekać. Fajne miejsce na szybkie śniadanie :)

Dziękujemy, kga42019
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś chce tanio i szybko zjeść domowy obiad to polecam! Cenowo też jest bardzo fajnie. Natomiast jeżeli chodzi o walory smakowe to należy nad tym jeszcze poprawiać. Natomiast ogólnie wypada bardzo dobrze!

Dziękujemy, macko11m
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz zjeść szybko i tanio to jest dobre miejsce. Jeśli smacznie - to już niekoniecznie. Plusem jest lokalizacja i ceny.

Dziękujemy, Korra123

Różowa Krowa Bar Mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Różowa Krowa Bar Mleczny? Podziel się wrażeniami!