“Dramat!!!”

Różowa Krowa Bar Mleczny
Nr 27 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Jesteśmy barem mlecznym, w którym podajemy rzetelne porcje smacznych, domowych posiłków w niskiej cenie.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pierwszy raz w życiu jadłam(a raczej spróbowałam tylko)coś tak ohydnego!!Pora obiadowa,weekend godz.12.00 a jedzenie stare,twarde, zimne,kwaśne i wyschnięte.Nie jesteśmy wybredni ale to co było na talerzach to już lekka przesada.Jak można podawać ludziom coś takiego??Wstyd,takie miasto tylu turystów a ktoś ma odwagę podawać ludziom coś takiego!!

Dziękujemy, Renata S

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tutaj przez przypadek, skuszeni przede wszystkim niskimi cenami. Zestaw śniadaniowy wraz z kawą(której akurat nie było..) bądź herbatą kosztował całe 10 zł także tanio. Było kilka opcji do wyboru, każdy z nas wziął w sumie co innego i każdy był zadowolony. Sycąca porcja dobrego śniadania, w niskiej cenie i dość szybko nam podana - nie ma na co narzekać. Fajne miejsce na szybkie śniadanie :)

Dziękujemy, kga42019
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś chce tanio i szybko zjeść domowy obiad to polecam! Cenowo też jest bardzo fajnie. Natomiast jeżeli chodzi o walory smakowe to należy nad tym jeszcze poprawiać. Natomiast ogólnie wypada bardzo dobrze!

Dziękujemy, macko11m
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz zjeść szybko i tanio to jest dobre miejsce. Jeśli smacznie - to już niekoniecznie. Plusem jest lokalizacja i ceny.

Dziękujemy, Korra123
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Wizyta okazała się strasznym rozczarowaniem. NAPRAWDĘ strasznym. Na powitanie żadnego dzień dobry (odpowiedzianego, o dzień dobry od obsługi można pomarzyć), zamiast tego wzrok pt. O ku***a znowu ktoś przyszedł. Pani obsługująca baaaaardzo nie miła, od samego początku. Zamówienie pomylone, Pani opryskliwie odpowiada na pytania, mimo że dotyczyły dostępnych potraw, bo na marginesie było ich bardzo mało mimo ogromnej tablicy z obszernym menu. Kilkakrotnie upominalismy się o poprawne dania, Pani sprawiala wrażenie że nie wie co tu robi, nie potrafila nawet nabić keczupu o co również miała pretensje więc stwierdziła że po prostu go nie sprzeda o trudno :)
Stoły kleja się od brudu, podłoga od rozlanego kompotu, który nalewany jest do szklanek ze śladami ust poprzednich klientów.
Mimo ładnego wystroju lokalu i jedzenia adekwatnego do ceny, obsługa pozostawia bardzo duży niesmak. Na pewno nie wrócimy i nikomu nie polecamy :/

1  Dziękujemy, Karolina B

Różowa Krowa Bar Mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Różowa Krowa Bar Mleczny? Podziel się wrażeniami!