“Bardzo źle”

Różowa Krowa Bar Mleczny
Nr 831 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opis: Jesteśmy barem mlecznym, w którym podajemy rzetelne porcje smacznych, domowych posiłków w niskiej cenie.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj miałam nieprzyjemność być w Różowej Krowie. Ceny przystępne jednak organizacja i jakość słaba. 10 zamówień to dla kucharzy wyzwanie gdzie w każdym daniu połowa talerza stanowi pomidor, ogórek, sałata lodowa. Mąż zamówił szakszuke która nie stała obok prawdziwej szakszuki. Pomidory z pieprzem a na tym jajka sadzone... Takiego niesmacznego dania jeszcze nie próbowałam. Przydałaby sie Kuchenna Rewolucja :)

Dziękujemy, wrokinga

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi czekać na śniadanie złożone z jajecznicy z dwóch jajek, dwóch parowek, dwóch plasterkow ogórka i dwóch plastrów pomidora 50 minut to zapraszam, bo tak to właśnie wygląda. Jeśli do tego ktoś lubi kiedy szakszuka pachnie potem starych ludzi to też polecam. Ale jeśli jednak ktoś lubi zjeść coś o akceptowalnym smaku w rozsądnym czasie to omijać szerokim łukiem

Dziękujemy, jaskudlik
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Dobre jedzenie w super cenie - śniadanie za 9,99 + 0,99 kawa/herbata. Ładny, zadbany lokal w cebtrum. Polecamy z czystym sumieniem!

Dziękujemy, Sativum87
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie i za dobrą cenę. Porcje wg mnie bardzo duże, każdy się naje. Duży wybór dań, świeżo i pysznie. Bardzo polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 503klaudiab
Zrecenzowano 8 stycznia 2019

Dania mi smakowały. Zdecydowanie zmieniłabym automat do kawy, gdyż serwuje coś obrzydliwego. Dodałabym muzykę. Pani obsługująca potrafi życzyć smacznego jak i krzyknąć, że ktoś wszedł jak do obory bo drzwi nie zamknął.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna F

Różowa Krowa Bar Mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Różowa Krowa Bar Mleczny? Podziel się wrażeniami!