“pyszne makarony, dobre ceny, brak klimatu”
Pizza Pizza — recenzja

Pizza Pizza
Nr 543 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)

Trafiliśmy do Pizza Pizza nieco przypadkowo, ale nie żałujemy. Makarony rewelacyjne i w przystępnych cenach. Kelnerka sympatyczna, ale chyba nie przeszkolona bo wydawała się nie do końca ogarniać co ma robić. Mimo niedużego ruchu w lokalu, spory czas oczekiwania na karty, posiłek i rachunek. Wystrój lokalu trochę bez pomysłu i w stylu osiedlowych jadłodajni z lat '90.
Podsumowując - jeśli jesteś turystą zwiedzającym Wrocław, szukasz smacznego i taniego jedzenia - ten lokal jest dla ciebie. Jeśli jednak oczekujesz klimatycznego miejsca na randkę lub spotkanie ze znajomymi... szukaj dalej ;)

Dziękujemy, Michał D

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na pizzy. Co do pizzy to naprawdę dobra i do tego w promocji 17,90 zł za każdą pizzę. Niestety obsługa beznadziejna, dramatyczna. Pani kelnerka pracuje chyba za karę. Nie ma co liczyć na uśmiech, czy życzliwość.

1  Dziękujemy, Paweł G
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i makarony chrupiące ciasto i pyszne dodatki polecam spróbować sałatkę cezar z kurczakiem niebo w gębie

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza całkiem smaczna ale... brudno w lokalu, za mała załoga pracująca. PLEŚŃ W POJEMNKU NA OLIWĘ !! Weszliśmy z uwagi na to ze to nowy lokal ale raczej nie wrócimy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 667radekb
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra. Smaczna i lekka. Sałatka z kurczakiem rewelacyjna. Obsługa trochę na minus, ale trafiliśmy akurat gdy nie było ludzi i dostaliśmy szybko zamówienie. Ogólnie na plus.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Mariola S

Pizza Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizza Pizza? Podziel się wrażeniami!