Wrocław

“Warto ! Polecam”
Zwycięska 9 — recenzja

Zwycięska 9
Zamów online
Nr 356 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opis: Zapraszamy do smakowania, ucztowania i korzystania z uciech w towarzystwie naszej ekipy. Stawiamy na pyszne i zdrowe śniadania, sycące i zachwycające smakiem dania dnia oraz wyjątkowe i niespotykane nigdzie indziej dania idealne na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Inspirujemy się podróżami, z których przywozimy nowe pomysły do menu, nie zapominając o lokalnych dobrociach i słodkościach.
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam kilkukrotnie, za każdym razem restauracja trzymała wysoki poziom. Próbowałam kilku pozycji z menu, każde danie było smaczne, szczególnie polecam sałatkę z kurczakiem lub burgera wołowego. Na plus rozbudowane menu - każdy znajdzie coś dla siebie. Wnętrze stylowe, co tworzy fajną atmosferę. Zawsze jest tu dużo ludzi, więc o czymś to świadczy. Miejsce, do którego warto wracać :)

Dziękujemy, Guninka

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie z mega super obsługą. Przemyślane połączenia smaków miła atmosfera w super wnętrzu. Super pomysł z przeszkloną kuchnią.

Dziękujemy, karola111983
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Genialny pomysł na sezonowe menu z kurkami:) Mój faworyt to sandacz na makaronie orzo (takim w kształcie ryżu) z cudownie skomponowanymi kurkami i bobem. Pęczotto z kurkami, orzechami i bobem też było pyszne. Obsługa bardzo miła, mimo że zbliżała się 22:00 i już w innej restauracji odmówiono nam podania dań, tutaj nie było problemu. Wszystko nam smakowało i szczerze polecam ten lokal.

1  Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kierowany recenzjami na tripie udałem się na Zwycięską 9. Wrażenia bardzo dobre. Dania bardzo smaczne, obsługa bez zastrzeżeń. Karta standardowa i sezonowa. Lokal choć z małą ilością opinii na tripie, to na pewno z potencjałem.

Dziękujemy, 526krzysztofg
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Lokal koresponduje wystrojem z torem wyścigowym na Partynicach i jest to świetna koncepcja na oryginalność. Obecna ekipa kucharzy stworzyła w historii lokalu najlepsze menu i jeżeli ktoś był tu kilka lat temu, to nie pozna tego miejsca. Jest świetna pizza, menu sezonowe i stałe mocne pozycje w karcie. Południe Wrocławia wyrasta powoli na mocną konkurencję dla centrum. Zwycięska 9 w skali miasta nie ma się czego wstydzić i jest godna polecenia. Bardzo smacznie i fajne miejsce na spotkanie. Miła obsługa.

Dziękujemy, stefan_frey

Zwycięska 9 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zwycięska 9? Podziel się wrażeniami!