Wrocław

“Dobre jedzenie.”

Don Corleone Restaurant
Nr 77 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opis: Don Corleone - kuchnia sycylijska od kucharzy z Sycylii. Nasza unikatowość kryje się w autentyczności. Prawdziwe sycylijskie dania gotuje dla Was nasz Szef Kuchni Tommaso, z produktów które z troską dobieramy i sami przywozimy prosto z Południa.

Skusiły mnie dotychczasowe recenzje i chyba miałem w związku z tym nieco zbyt duże oczekiwania. Jedliśmy dwa makarony, przystawkę i deser. Wszystko było smaczne, ale nie wybitne jak za tę cenę. Wołowina lekko twardawa momentami, a w arancini niewiele nadzienia. Wino domowe pycha, deser smakuje jak wygląda ... Czyli super.

Dziękujemy, 38piotrd

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Wino również, także to na kieliszki. Obsługa pomocna, bardzo uprzejma!! Jedliśmy makaron z karty i jeden warzywny na nasze zamówienie, szef kuchni bez kłopotu zrobił coś extra spoza karty.

Dziękujemy, 193marekw
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nasza najbardziej ulubiona z wrocławskich restauracji. Przepyszne jedzenie oraz świetna obsługa. Porcje duże, a potrawy na bardzo wysokim poziomie.
Bardzo polecam

Dziękujemy, 880juliaf
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji Don Corleone wybraliśmy się po zapoznaniu z pozytywnymi opiniami na temat tego miejsca i nie zawiedliśmy się:) Zupa z owocami morza to mistrzostwo świata, jak również dania główne. Na deser zamówiliśmy cannolo, które skradło nasze serca! Obsługa w lokalu jest przesympatyczna i dba o to, aby każdy klient czuł się komfortowo. Było miło i przepysznie. Już nie mogę doczekać się następnego razu:)

Dziękujemy, Pucholand
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DONCORLEONEWROCLAW, Kierownik ds. gości, Don Corleone RestaurantOdpowiedź udzielona 23 maja 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa, my również czekamy na ponowne spotkanie w Don Corleone ;-)

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony i ładnie podane dania. Stosunkowo wysokie ceny, obsługa w porządku. Na pewno wrócimy jeszcze raz.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mari83a
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DONCORLEONEWROCLAW, Kierownik ds. gości, Don Corleone RestaurantOdpowiedź udzielona 5 maja 2019

Dziękujemy za wizytę, będzie nam bardzo miło gościć Państwa ponownie.

Don Corleone Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Don Corleone Restaurant? Podziel się wrażeniami!