“Bardzo smaczne ”
Max Premium Burgers — recenzja

Max Premium Burgers
Get food delivered
Nr 685 wśród 1 137 Restauracje (Wrocław)
Opis: Burgery to nasza pasja! Nieustanie szukamy nowych smaków, nieoczywistych kompozycji i składników najwyższej jakości. Dzięki temu nasze burgery od wielu lat zwyciężają w testach smaku. Przyrządzamy je na Twoje zamówienie: wołowe, z kurczaka, wege i wegan. Nasza historia zaczęła się 50 lat temu - jesteśmy najstarszą szwedzką siecią restauracji serwującą burgery. Zapraszamy do Max!
Zrecenzowano 13 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Zamówienie odebrane po około 15minutach. Frytki bardzo dobre jak i burgery. Polecam od czasu do czasu wpaść na taki zestaw szybkiego jedzenia. Dużo opcji dla vegan j wegetarian.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Paulaa017

Zrecenzowano 15 grudnia 2019

Nigdy nie jadłam niczego gorszego. Zamówiłam z koleżanką jednego z bardziej klasycznych burgerów. To mięso... smakowało jak mortadela gotowana na wodzie. Koszmarnie tłuste, ale jakość tego mięsa była jeszcze gorsza. Nie mam pojęcia co w tym było, ale O ILE MIAŁAM SZCZĘŚCIE to jakieś ś l a d o w e ilości wołowiny. Koszmarne. zapłaciłam 24zł za ,,dwa przemielone kundle w bułce". Lepiej iść do pasibusa, mcdonalds, burgerking, GDZIEKOLWIEK. Niech was ręka boża broni -- nie popełniajcie tego błędu.
Warto wspomnieć, że kasjer sprzedał piwo BARDZO PIJANEMU PANOWI... stałam za nim w kolejce i zapach alkoholu dawał mi się we znaki.

Termin wizyty: grudzień 2019
4  Dziękujemy, dominikae327
Zrecenzowano 10 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety burger vege bbq w ogóle mi nie podszedł. O ile smak był jako taki to jednak bułka kapciowata z wylewającym się sosem. „Słynne” frytki poprawne ale bez szału. Ot...zwykły fast food.

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po usłyszeniu wielu dobrych opinii po otwarciu lokalu, i my postanowiliśmy go odwiedzić ! Niestety to co otrzymaliśmy było po prostu najgorszej jakości. Mięso w burgerze smakowało jak najtańsza mielonka, ser w środku był nie dobry i zimny ! Jedynie frytki były w porządku. Na dodatek w lokalu na telewizorze wyświetla się film na którym porównywane są ich burgery z burgerami z McDonald's i burgeking. Z ocen na filmie wynika, że 'sa najlepsi', a niestety prawda jest taka, że McDonald's to przy nich ekskluzywna restauracja.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, mojswiatimojefarby
Zrecenzowano 11 grudnia 2018

Cena Frisko w promocji jest dobra, jednak bez promocji asortyment trochę za drogi (stosunek jakości do ceny). Frytki za cienkie, nic specjalnego. Frisko dobry, kurczak tez.

DObre szejki.

Dam szansę ponownie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Doppelganger666

Max Premium Burgers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Max Premium Burgers? Podziel się wrażeniami!