Wrocław

“Uwielbiam to miejsce”
Bez Lukru — recenzja

Bez Lukru
Zamów online
Nr 253 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opis: W Bez Lukru spotkasz ekipę, która przygotowuje i serwuje dania, które odzwierciedlają pasję do smaku, ochrony środowiska i zdrowia. Kolorowe, sezonowe i kiedy to tylko możliwe lokalne produkty przemieniamy w dania kuchni świata, klasyki kuchni polskiej, czy też zdrowe desery. '''W tygodniu nasze menu to upust kreatywność naszej Szefowej kuchni, która codziennie rano gotuje świeży lunch dnia. '''Nasze kultowe wege burgery i naleśniki gryczane są dostępne codziennie dzięki pracy naszych Panów Szefów. '''W weekendy możesz doświadczyć synergii kulinarnej twórczości całej naszej ekipy, która dba o to, żebyś już nigdy nie musiał się zastanawiać, gdzie pójść na weekendowy brunch czy kolację :) '''Dodatkowo, nasze dzielne Panie Cukierniczki, bez wytchnienia pieką dla Was bezglutenowe i bez cukrowe wegańskie ciasta, które zawsze wypełniają naszą Witrynkę Rozmaitości:) '''Dodatkowo, jesteśmy bardzo dumni z naszych wegańskich kaw smakowych, oraz szerokiej kolekcji herbat:) Do zobaczenia!
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z Bez Lukru zawsze wychodzę zadowolona. Dziewczyny dokładają wszelkich starań, by ciacha w witrynie zawsze były świeże i wyglądały przepięknie. Mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że ciacha mogą być wizytówką tego miejsca. Oreo, torciki, serniki, pinacolada, jabłeczniki i wiele wiele innych. Jednak Bez Lukru to nie tylko ciacha, ale również przesmaczne, wegańskie i zdrowe lunche i śniadania. Oprócz stałych propozycji śniadaniowych i lunchowych, od poniedziałku do piątku królują niesamowicie dopracowane i wyszukane lunche dnia. Każdego dnia można się przenieść w inny rejon świata, a w cały tydzień odbyć fascynującą podróż kulinarną. Oczywiście w Bez Lukru można też się napić pysznej herbaty, kawy, zimnych napojów czy zjeść wegańskie lody z nerkowców. Nie mogę zapomnieć, że knajpka ma niesamowity wystrój i szczególnie w chłodniejszych miesiącach jest tam niesamowicie przytulnie. Atmosferę dopełnia klimatyczna muzyka kontrolowana przez dziewczyny na barze. A właśnie: personel, zarówno osoby z kuchni czy z baru, to zawsze niezwykłe osoby, ale niesamowicie sympatyczne, z którymi bez problemu można się dogadać o załatwić każdą sprawę. Uwielbiam to miejsce i cieszę się, że aktualnie cała ekipa pracuje nad tym, żeby to miejsce naprawdę było atrakcyjnym punktem na kulinarnej mapie Wrocławia <3

Dziękujemy, panidusza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BezLukru, Manager, Bez LukruOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy z całego serducha ze te wszystkie ciepłe słowa:)
To prawda, że dużo u nas zmian ostatnimi czasy - pierwsze już widać w menu kaw i gryczanych naleśników, zatem zapraszamy do śledzenia nowości<3
Mamy nadzieję, że widzimy się niedługo:)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przy ostatniej wizycie we Wrocławiu odwiedziłam ten lokal wraz z przyjaciółką. Szukałyśmy miejsca gdzie osoba o licznych kulinarnych ograniczeniach może zjeść śniadanie. Wybór padł na Bez Lukru. I był to strzał w dziesiątkę. Wybór duży, wszystko było przepyszne (kanapki, naleśniki, tofucznica, czekolada daktylowa). Przy następnej okazji spróbuje także ciast bo wyglądały kusząco. Ceny przystępne, sam lokal przytulny, bardzo ładny wystrój. Swobodna atmosfera, personel przyjazny.

Dziękujemy, mi_leenka

Cieszymy się bardzo, że śniadanie smakowało:)
Mamy nadzieję, że następna wizyta będzie w weekend, bo w tedy serwujemy weekendowe gofry BG w sezonowej odsłonie:) ..do pierwszych przymrozków będzie rządzić karmelizowana śliwka i jesiennie warzywa<3
Zatem zapraszamy ponownie:)

Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne, świetnie doprawione i cieszące oko dania. Dla mnie hitem są nalesniki. Chętnie tam wrócę, zeby sprobowac deserow:)

Dziękujemy, paolat443

W naszym kultowym menu naleśnikowym zawitały nowości, zapraszamy zatem do eksploracji nowych smaków:)
Do deserów zachęcać nie będę, bo je je się oczami, a potem bierze się dokładkę, po czym już planuję się następną wizytę, ..tak to już jest z tymi ciachami:D
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 8 maja 2019

Przyznam, że sami nie zdecydowalibyśmy się na spróbowanie jedzenia z tej restauracji - zwłaszcza po niesmaku, który pozostał z restauracji Złoty Osioł z Katowic.
Znajomi robili zamówienie na zestaw dnia i podłączyliśmy się pod nich, w sumie bez większego entuzjazmu.
Pozytywnie się zaskoczyliśmy :) zupa i danie główne (placek z soczewicy) były bardzo dobrze przyprawione, smaczne i ciekawe, do tego sałatka z soczewicy była jedną z lepszych jakie miałam okazje spróbować :)
Duży plus. Zdecydowanie polecam :)

1  Dziękujemy, MucioPucio

Cieszymy się, że nasz lunch dnia smakował:) Nasza szefowa kuchni przygotowuje posiłki codziennie rano i zawsze stara się nimi zabrać gości w "kulinarną podróż".
Zapraszamy ponownie:)

Zrecenzowano 8 lutego 2019

Wracamy do Bez Lukru za każdym razem, gdy jesteśmy we Wrocławiu. Restauracja przygotowuje posiłki wegańskie, bardzo smaczne, zróżnicowane, a do tego pieką swój własny chleb. Jedliśmy tam zupy, sałatki i burgery - mnie najbardziej smakował marchewkowy, ale świetny był jack fruit :-)
Miejsce z zewnątrz jest mało widoczne, można je wręcz ominąć jeśli nie znasz adresu - ale gdy już wejdziesz...będziesz turbo zadowolony. Oprócz menu obiadowego zjesz tu również pyszne śniadania i napijesz się kawy według 5 przemian, a na deser zjesz słodkie ciasto (mają całą witrynkę z ciastami).

Bardzo miła obsługa i dobre ceny.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, DziabiM

Bardzo nam miło, że wpisaliśmy się na Twoją mapę miejsc odwiedzanych we Wrocławiu:)
Staramy się, co tylko możemy przygotowywać sami:)
Oprócz BG chleba, pieczemy także nasze burgerowe grahamki, kręcimy lody z nerkowców, blendujemy daktyle na czekoladę, gotujemy sezonowe owoce na kompot.
Ciacha i desery to nasze autorskie podejście do wegańskich i bezglutenowych wypieków bez cukru.
Po prostu kochamy gotować i piec:D
Do zobaczenia niebawem!

Bez Lukru — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bez Lukru? Podziel się wrażeniami!