Niespodzianka

Przypadkowo natknęliśmy się na to miejsce. Historia kina, miejsca, iluzja. Polecam rodzinie z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
lubiepodkarpacie
Fantastyczne

W miejscu, w którym się nie spodziewaliśmy wyyekstawia się eksponaty z historii kina fantastyki i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Adam M

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli tam iść to tylko wybierając wizytę z pokazem szalonego naukowca (40 min., konieczna wcześniejsza rezerwacja)...mało rekwizytów...takiej sobie jakości...

Dziękujemy, 444alicja_
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli nie macie ze sobą małych dzieci to polecam ! Fajne miejsce dla każdego fana kina. Dodatkowo kilka atrakcji z działu nauki , fajne doświadczenie.

Dziękujemy, elwirapinko
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczenie, że pod rynkiem są schrony !! (Robi wrażenie) Ciekawostki z arefaktami filmowymi ( a najbardziej ich ceny ?!? ) Rewelacyjny dla dzieci pokaz szalonego naukowca Polecamy

2  Dziękujemy, 484agnieszkaz
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dużo zabawy sprawiło nam pójście tam, naprawdę jest co oglądać, czuć magię kina idąc wśród charakteryzacji czy kostiumów ze znanych wszystkim filmów! Dodatkowym atutem są ciekawe doświadczenia oraz cała alejka z odkopami wojennymi :) Polecam się tam udać, a zwłaszcza z dziećmi :)

Dziękujemy, WitchVika
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum znajduje się w podziemnym bunkrze co nadaje mu osobliwego uroku. Oprócz interesujących rekwizytów filmowych można samodzielnie doświadczyć magii iluzji. Spacer po bunkrze z II wojny światowej jest też ciekawym przeżyciem. Dzięki figurom woskowym można zobaczyć jak mogło to wyglądać, gdy przebywali tam ludzie. Muzeum warte zobaczenia.

Dziękujemy, Mała M