“Bardzo smaczne! !”
Pasibus — recenzja

Pasibus
Zamów online
Nr 553 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy standardowego oraz avocadusa. Fryty oraz fryty z batatow bardzo smaczne i chrupiące chociaż trochę za zimne. Burgery pyszne. Boczek super chrupiacy. Sos pycha. Czekaliśmy z 10 minut może. Mieso dość pikantne ale bardzo smaczne i wilgotne. Ceny dość wysokie bo za 2 burgery i fryty 66zł. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, jacarolinen
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Izabela O, Marketing, PasibusOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy bardzo za opinię i do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kanapka jak najbardziej ok, jednak zgadzam się z innymi opiniami że ceny mogłyby być odrobinę niższe. Jednak jak na stoisko gastronomiczne w centrum handlowym jak najbardziej polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, janfG5654BD
Zrecenzowano 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wśród studentów Pasibusy osiągnęły już ten status. Duży wybór smacznych, przygotowanych na świeżo burgerów. Liczne promocje i eventy zdecydowanie na plus. Oprócz burgerów dobra jest też lemoniada. Pozostałe dodatki nie wyróżniają się szczególnie.

Dziękujemy, woz-p-h
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mieliśmy pomysłu na obiad i wpadliśmy tu. Jedzenie pyszne, wszystko sprawnie poszło bez długiego czasu oczekiwania :)

Dziękujemy, kwiaci
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wbrew pozorom w godzinach szczytu nie było kolejki, bez problemu znalazłyśmy stolik dla 6 osób. Szybko dostałyśmy Nasze zamówienia. Jedzonko przepyszne.

Dziękujemy, asia_tkaczyk

Pasibus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pasibus? Podziel się wrażeniami!