“Polecam”
I Love Sushi — recenzja

I Love Sushi
Nr 628 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Restauracja w stylu japońskim. Znajda tu Państwo wszystkie rodzaje sushi :nigiri, sashimi, maki, uramaki, futomaki, californie. Serwujemy równiez zupy(miso,ramen,tom yum,tom khaa), przystawki czy tempury, a dla miłośnikow czegoś niespotykanego autorskie dania fushion. Kazdy znajdzie coś dla siebie.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Zupki najlepsze jakie jadłam! Bardzo długi czas oczekiwania. W porze lunchu czekaliśmy około 1h.

Dziękujemy, Mm787000
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z usług I Love Sushi korzystałem do tej pory w formie dowozu. Nigdy nie zawiedli. Ostatnio skusiłem się odwiedzić ich osobiście. Korzystałem z oferty lunchowej. Sushi niesamowite. Świeże i apetyczne. W lokalu przewijało się dużo osób, co świadczy chyba o jakości dań.
5+ i wracam na pewno :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, haamlet

I Love Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w I Love Sushi? Podziel się wrażeniami!