Wrocław

“Klimat i jedzenie”
Bubble Waffle Cafe — recenzja

Bubble Waffle Cafe
Zamów online
Nr 10 wśród 33 Desery (Wrocław)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Druga wizyta w Bubble. Bardzo dobra kawa. Słuszne porcje tostów, które smakują wyśmienicie. Dzisiaj wziąłem z ciekawości zapiekanego gofra... wszystko czego potrzebowałem na dobry start dnia. Zdecydowanie polecam.
Lokal mały wiec jak jesteś większą ekipą to nie ale w składzie 1-4 osoby to fajne miejsce.

Dziękujemy, P8633YLadamw

Zrecenzowano 16 maja 2019

Jeśli znudziły Ci się standardowe gofry, musisz spróbować tych od Bubble Waffle Cafe! Oprócz gotowych pozycji z menu, można stworzyć swój własny deser samemu, ja jednak postawiłam na pozycję Mr. Oreo- czyli gofrowy rożek z gałką lodów malinowych, malinowym musem, nutellą, bitą śmietaną i ciasteczkami oreo. Smakowało tak, jakby ktoś posłodził cukier :D, chociaż dobrym pomysłem było przełamanie słodyczy, nutką malinowej kwaskowatości. Co do samego smaku gofrowego ciasta, to było trochę twarde i miało trochę "płaski smak"- może dałoby się coś z tym zrobić? :)
Podsumowując: polecam sprawdzić samemu :)

na plus zasługuje też samo miejsce, wystrój z żywą kolorystyką i uśmiechnięte Panie obsługujące :)

Ps. Świetnie wkomponowana toaleta ;))

Dziękujemy, Kamila K
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne śniadania, lokal kameralny z przemiłą obsługą. Nie tylko na słodko jakby to wskazywała nazwa. Polecam!!

Dziękujemy, Daria_Mro
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre gofry. Ciekawe kompozycje smakowe. Jednak muszą popracować nad ciastem- mało wyrazisty smak.
Lokal - trochę mało miejsca, ale uroczy klimatyczny...no i ten zapach gofrów... :)
Polecam :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, dominiqe995
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jakie to pyszne rozwiazanie na zaspokojenie cukrowego głodu! Super przytulny lokal, obsługa sympatyczna, a gofry... niebo w gębie, dosłownie! Polecam! :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, carmenmY3799HL

Bubble Waffle Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bubble Waffle Cafe? Podziel się wrażeniami!