“Miejsce na rodzinny obiad i wieczorne spotkanie ze znajomymi”
Drevny Kocur — recenzja

Drevny Kocur
Nr 240 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)

Miejsce w fajnej lokalizacji, w nowoczenym budynku OVO. Latem funkcjonuje przyjemny ogórdek w podwórku. Jedzenie ok, ale zależy co się wybierze. Żur w chlebie jak dla mnie zbyt tłusty, ale w smaku jest ok. Ser smażony z frytkami nie polecam, mega suche jedzenie i trochę bez smaku. Natomiast polecam sałatkę z grillowanym kurczakiem, bardzo smaczna - świetny sos. Warto na przekąske zamówić biesiadę piwną, też smaczna. Smaczne drinki - polecam ;) Zarówno alkoholowe jak i nie.

1  Dziękujemy, li_paulina

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duże porcje, cena przyzwoita, smacznie, pyszne steki i lody własnej produkcji, bardzo miła obsługa, szybko podane. Jedyny mankament to bałagan w toalecie i siedziska niskie w porównaniu ze stołem ale do wypicia piwa w sam raz żeby się rozsiąść

1  Dziękujemy, 993kamilaf
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tragiczne, oddałam cały talerz ponieważ mięso było niejadalne.Powiedzialam kelnerce co i jak a i tak musiałam za to zapłacić. Jedyne na co warto się tam wybrać, to dobre czeskie piwo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, katarzynao893
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Za każdym razem bardzo miła i sprawna obsługa. I to na tyle z pozytywów. Czeski gulasz z knedlikiem całkiem nieczeski. Bryły twardego mięsa, bez tartego chrzanu, wodnisty sos. Nie polecam. Piwo poniekąd kultowe, ale sposób nalania jak w każdym pubie zatrudniającym jako barmanów studentów - byle szybciej. Nieprawda jest opis z karty, że piwo nalewane jest na kilak razy. na raz, zimna zupa piwna z niestabilną pianą.

Dziękujemy, wiesiekur
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Wiewióra odwiedziliśmy w celu spożycia rodzinnego obiadu i wyszliśmy bardzo zadowoleni i najedzeni. Obsługa bardzo miła, dania podawane szybko bez zbędnego oczekiwania, porcje bardzo duże (radzę się dobrze zastanowić przed wyborem powiększonego zestawu). Kuchnia bardzo smaczna, ceny atrakcyjne jak na ilość i jakoś potraw. Polecam!

Dziękujemy, adamro007

Drevny Kocur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Drevny Kocur? Podziel się wrażeniami!