“Dobre, ale czegoś zabrakło”
YANKĘS — recenzja

YANKĘS
Zamów online
Nr 650 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Lokal położony rzut berem od Hotelu Śląsk, w którym nocowaliśmy. Za barem przesympatyczna Pani blondynka z nieschodzącym uśmiechem na twarzy, którą serdecznie pozdrawiam. Zamówiliśmy z żoną zestawy obiadowe (kotlet z kurczaka, surówka i frytki) plus coś do picia. Ceny bardzo dobre, jedzenie i picie bardzo smaczne. Jedynym minusem jest czystość lokalu. O ile jeszcze główna sala na której jedliśmy wyglądała nieźle, tak druga sala, toaleta i ławki przed lokalem, aż się proszą o dobre sprzątanie :)

Dziękujemy, Oczytany

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam pyszne burgery w Bistro u Yankęsa. Zawsze świeże i smaczne. Do tego fryteczki stekowe i czeskie piwko w dobrej cenie. Za każdym razem pysznie. Do tego dochodzi karta lojalnościowa i można zjeść burgera za 1 zl

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, TommyLeeJr
Zrecenzowano 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam ta restauracje można do kiej śmiało wejść z psem maja najlepsze piwo czeskie jak i normalne;) w menu można znaleźć salatki hotdogi i burgery i wyśmienite dania obiadowe które codziennie są inne polecam z całego serca

Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Kilka razy zamawiałam burgery, sałatki i makaron. Szybka dostawa, jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa. Burgery wielkie nie do przejedzenia na raz.Myślę, że jeszcze będę zamawiać

Dziękujemy, 856katarzynaz
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery i szeroki wybór czeskiego piwa, niewygórowane ceny i przyjemna atmosfera. Latem duży ogródek piwny. Fajna sala główna na ok 50 miejsc. Na miejscu oprócz burgerów serwowane także obiady i danie dnia.

Dziękujemy, Radosław B

YANKĘS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w YANKĘS? Podziel się wrażeniami!