“Vege Petarda!”
Hard Rock Cafe — recenzja

Hard Rock Cafe
Nr 83 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

W końcu dobre burgery wegetariańskie. Zamówiłam z kalafiorem a konkubent ;) z komosa ryżowa. Pycha! Polecam nie tylko miesozercom ;)

Dziękujemy, Natalia W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HardRockCafeWroclaw, Kierownik ds. gości, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cześć Natalia, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że znaleźliście coś dla siebie i smakowały wam nasze wegetariańskie burgery. Zapraszamy częściej! :)

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa nie interesująca się gościem. Przystawka w postaci panierowanego kalafiora przyszła z surową mąka w środku. Wygórowana cena. Burgery przyszły zimne, mięso w złym stopniu wypieczenia. Przy zamówieniu została dobrana sałatka, której zapomniano podać. Dopiero po upomnieniu się została podana. Obsługa myliła zamówienia, nie wiedziała które zamówienia są do którego stolika. Próżno było również liczyć na to, że ktokolwiek podejdzie i zainteresuje się gościem. Długi czas oczekiwania. Jedynie drinki na plus.

1  Dziękujemy, xlisekx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HardRockCafeWroclaw, Kierownik ds. gości, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Cześć Kacper, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Przykro nam, że wizyta w naszej restauracji nie spełniła Twoich oczekiwań. Zapewniamy Cię, że nie jest to u nas standardem i przykładamy ogromną wagę do obsługi naszych Gości oraz jakości podawanych dań. Mamy nadzieję, że dostaniemy od Ciebie drugą szansę i odwiedzisz nas ponownie, abyśmy mogli naprawić to pierwsze wrażenie. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie . Porcje sa duze Sympatyczna obsluga
Restauracja jest w centrum miasta Co jest super
Polecam !

Dziękujemy, OlgaR1349
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HardRockCafeWroclaw, Kierownik ds. gości, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Cześć Olga. Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że miło spędziłaś czas! :) Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Rodzinna wizyta w bardzo specyficznej restauracji. Mega klimat , muzyka, napoje, jedzonko oraz obsługa. Przesympatyczna Pani Ola K. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Psemo77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HardRockCafeWroclaw, Kierownik ds. gości, Hard Rock CafeOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Cześć, bardzo dziękujemy za opinię. Ciszymy się, że miło spędziliście czas. :) Zapraszamy częściej, nasza ekipa czeka!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Dobre i smaczne Hamburgery, obsługa bardzo przyzwoita, ciekawy wystrój, polecam to miejsce na Rynku.

Dziękujemy, ge0rem

Cześć, dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że miło spędziłeś czas. :) Zapraszamy ponownie!

Hard Rock Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Hard Rock Cafe? Podziel się wrażeniami!