Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

W pokoju nieprzyjemnie pachniało oraz Było brudno. Wezgłowie łóżka było ubrudzone tłustymi paluchami a wykładzina była taka brudna jakby ktoś z jej zrobił sobie wycieraczka. Skorzystałam z jednego śniadania i bardzo tego żałuję ponieważ w twarożku znalazłam włosy. Jeżeli w przyszłości zawitam do Wrocławia to na pewno już nie skorzystam z tego hotelu. Jedyny plus jakie widzę to bardzo miłe panie w recepcji

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rjkkrakow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona P, Manager, Ibis Budget Wroclaw PoludnieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Goście

dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się z nami opinią. Za wszelkie niedogodności chciałabym najmocniej przeprosić w imieniu swoim i całego zespołu. Wiemy, iż rzeczy o których Państwo piszą nigdy nie powinny się wydarzyć, dlatego będę niezwykle zobowiązana jeśli poświęcą nam Państwo jeszcze chwilę i skontaktują się bezpośrednio ze mną (h0528-dm@accor.com). Oczywiście odbyłam już rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za sprzątanie pokoi, ale znając imię i nazwisko osoby zameldowanej będę w stanie również porozmawiać osobiście z osobą, która przygotowała pokój na Państwa przyjazd.
Raz jeszcze dziękuję za szczegółowy opis sytuacji jaką zastali Państwo podczas pobytu. Dzięki temu wiemy nad co musimy zwracać szczególną uwagę.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Ibis Budget Południe to bardzo dobry hotel z wygodnym dosc dogodnym dojazdem od centrum miasta. w sąsiedztwie radio Wrocław i sowiecki mauzoleum. Okolica cicha i spokojna. Jakośc jak przystało na Ibis Budget bardzo przyzwoita Generalnie udany pobyt

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, komixshop
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona P, Manager, Ibis Budget Wroclaw PoludnieOdpowiedź udzielona 4 dni temu

Szanowni Goście,

dziękujemy za dokonanie rezerwacji w naszym hotelu. Proszę pamiętać o nas w przyszłości.
Wszystkiego dobrego!

Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Miła i szybka obsługa, Obiekt spełnił mój oczekiwany poziom komfortu i usług, Smaczne śniadania. Blisko linii tramwajowych którymi łatwo można dostać się do centrum. Z pewnością jeszcze tam wrócę. Polecam gorąco!!!!

Dziękujemy, jerry_d62
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibis budget W, Manager, Ibis Budget Wroclaw PoludnieOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Szanowni Goście,

dziękujemy za zaufanie i dokonanie rezerwacji w hotelu ibis budget Wrocław Południe. Obiecujemy, iż nigdzie się nie ruszamy, więc czekamy na Państwa w tym samym miejscu. Do zobaczenia.

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel czysty, z bardzo miłą obsługą. Pokoje małe, ale funkcjonalnie zaprojektowane, jedyny minus to brak szafy. Hotel z dala od centrum ale w spokojnej i cichej okolicy, wśród zieleni. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Dziękujemy, anka4n

Szanowna Pani Aniu

dziękujemy za odwiedziny w naszym hotelu. Mamy nadzieję, iż znów się spotkamy w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Mimo położenia daleko od centrum miasta , Hotel jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą Wrocławia. Obsługa pomocna . Odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości. Jest możliwość dokupienia śniadania rano, mimo, że wcześniej nie mieliśmy go w pakiecie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Venture30705559656

Szanowni Goście,

dziękujemy za wszystkie miłe słowa i zapraszamy ponownie.