“Lunch”
Dim Sum Garden — recenzja

Dim Sum Garden
Zamów online
Nr 141 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spokojne miejsce na bardzo dobre pierożki. Dynia z orzechami obłędna, delikatnie słodka i mocno orzechowa, moim zdaniem najciekawsze połączenie ze wszystkich. Duża ilość farszu. Wszystko apetycznie wygląda. Ceny przystępne, na lunch idealne. Gorzej z obsługą, która była trochę nijaka. Lepszych pierożków nie jadłam, więc polecam z całego serca.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najpierw zjadłyśmy zestaw vege i mięsnych pierożków. Były no ok? Vege kompletnie bez smaku, brak przypraw i jakiegoś "akcentu". Mięsne pierożki dużo lepsze. Kurczak, krewetki i kaczka pyszne... reszta zależy od mięsnych upodobań. Potem zamówiłyśmy 2x pad thai, mango curry i bułeczkę bao z krewetką. Ogólnie powiem tak.... jeśli nie wiecie jak robić bułeczki bao to się za to nie bierzcie, bo to była jedna wielka porażka.
Pad thai... no powiem tak. Byłam w Tajladnii i do tajskiego pad thai'a go na pewno nie mogę porównać, bo do takiego to wam o jezu .... BARDZO DALEKO. Nie był słodki, nie smakował jak Pad Thai.... smakował jak makaron ryżowy z dużą ilością sosu sojowego i kurczakiem + warzywa. Szczerze mówiąc zamawiałam dużo lepszego za 14 zł np. z ha noi albo cenowo podobnego do was z ośmiu misek (no tam to 10/10).
Jedyne co nam smakowało to mango curry, no to było bardzo dobre, słodkie ... na prawdę to wam się udało!

Dziękujemy, Marcelina U
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dim Sum uwielbiam i te podawane we Wrocławiu mnie nie zawiodły na szczęście :) polecam wziąć zestaw, mix różnych pierożków do spróbowania. Fajne miejsce, schowane od zgiełku i ulicy w ogrodzie hotelu. Polecam!

Dziękujemy, LusiaLui
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wbiliśmy zachęceni recenzjami jedzenia, w poczuciu głodu i ekscytacji nadchodzącą wyżerką. Pech chciał, że miejsca w knajpie nie było - oprócz stolika w ogródku, który były kłopotliwy z powodu deszczu. Tak się szczęśliwie złożyło, że sąsiedzki pub Pinta dał nam swobodę siedzenia pod ich parasolem (metr dalej), ale niestety gościnność nie została uszanowana przez Dim Sum, którzy dali nam w takich warunkach możliwość zamówienia jedzenia wyłącznie na wynos. Zdecydowaliśmy się na to, a rezultatem była tona plastiku załączona na zdjęciu - kompletnie niepotrzebne i bezsensowne rozwiązanie.

Samo żarcie dało generalnie radę, więc tutaj bez większych zastrzeżeń.

1  Dziękujemy, filipm173
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna azjatycka restauracja z pierożkami, choć nie tylko. Polecam zupę laksa, krewetki w tempurze i dim sum box. Warto. Najlepiej zarezerwować wcześniej stolik.

Dziękujemy, Krzysiek W

Dim Sum Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dim Sum Garden? Podziel się wrażeniami!