“Najlepsza pizza w Polsce”
8 1/2 — recenzja

8 1/2
Zamów online
Nr 136 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 10 września 2019

Zdecydowanie najlepsze ciasto jakie jadłem w Polsce. Pizza jak we Włoszech a może nawet lepsza. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Przytulne i kameralne miejsce, fajne się tam pracuje.

Dziękujemy, stanislaw_kunz

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do Wrocławia a wylądowaliśmy we Włoszech niesamowity klimat, fenomenalny smak, a obsługa w wykonaniu Gerarda - niezastąpiona!

Dziękujemy, bart_omiejw989
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa,przepyszne wina i pyszne jedzenie. Fajnym pomysłem są degustacje win. No i cudowna lokalizacja. Bardzo polecam

Dziękujemy, aj884
Zrecenzowano 23 maja 2019

Polecam 8 1/2. Bardzo dobre jedzenie i wino. Atmosfera przyjemna i bardzo miła obsługa. Szybko, smacznie i oryginalnie. :)

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Włoska niespodzianka w samym sercu wrocławskiego rynku. Wspaniałe klimatyczne miejsce, takie typowo włoskie. Bardzo dobra pizza i ragu. Poza tym fantastyczna Pani obsługująca, która wyczarowała mega wspaniałe wino. To nasze numero uno we Wrocławiu. Grazie mille!!!

Dziękujemy, Kate_von_L23

8 1/2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w 8 1/2? Podziel się wrażeniami!