“Byłem kilka razy, już tu nie wrocr”

Lviv - kawior wódka bliny
Zamów online
Nr 167 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Nowoczesne bistro z pysznym wschodnim jedzeniem. Serwujemy pierogi,pielmieni,barszcz,placki ziemniaczane bez mąki oraz pyszne serniczki.Zapraszamy
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ponad dwa lata temu. Bylem zachwycony jedzeniem. Później kilka razy buła porażka, ostatni wypad z rodzina to był dramat. Knajpa się posuła!

Dziękujemy, fan_jedzenia

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi ruskie ever! Placki ziemniaczane tez dobre, ale mało mięsa i w sumie nie opłaca się.

Dziękujemy, katarzynao893
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Przepyszne pierogi ruskie ze smietanka. Miła obsługa. Fajny klimat, lekko industrialny. Polecam serdecznie!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Chłodnik ukraiński, pierogi z wątróbką, pierogi ze szpinakiem - bardzo smaczne. Piwo - kwestia gustu. Kompot - super. Polecamy

Dziękujemy, 526krzysztofg
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zajrzałem ze znajomą, która od swoich znajomych słyszała dobrą opinię. Wybór niewielki(2 maj): pierogi ruskie, ze szpinakiem, z wątróbką, pielmieni, barszcz, kefir, kompot, może coś jeszcze. Zamówiłem pierogi z wątróbką i kefir, koleżanka ruskie. Porcje przyzwoite(dla mnie za małe), po 9 pierogów przyzwoicie napchanych, dla większości będzie ok. Moje bardzo dobre, niczego im nie brakowało. Ruskie z cebulką(szkoda, że dodatkowo płatną) bez smaku, trzeba je było ratować pieprzem. Obsługa sympatyczna. Minus za ceny, ruskie 11 zł - ok, z wątróbką 15 zł - chyba jednak za dużo, ze szpinakiem 19 zł - przegięcie. Śmietana, cebulka dodatkowo płatne!

Dziękujemy, Marcin J

Lviv - kawior wódka bliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Lviv - kawior wódka bliny? Podziel się wrażeniami!