“Doskonała”
Restauracja Odlotowa — recenzja

Restauracja Odlotowa
Nr 280 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)

Do Odlotowej trafiliśmy przypadkiem po przejażdżce rowerem i od tego czasu odwiedziliśmy ja 3 razy. Znakomite burgery a Burger veg z buraka i z kozim serem to poezja smaku. Do tego ręcznie krojone frytki i znakomite piwko pszeniczne. Zdecydowanie polecam kuchnia z dusza

Dziękujemy, martai867

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy całą rodziną pełni entuzjazmu bo mamy niedaleko z domu. Po 15 minutach od podania menu żoną nie wytrzymała i zapytała czy możemy złożyć zamówienie. Po godzinie od wejścia mieliśmy na stole tylko napoje. Obłożenie stolików w tym czasie to ok. 30%...Jedzenie dobre jak ktoś ma duuużo czasu i lubi czekać.

Dziękujemy, Zwrocka
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, świeżo, pysznie. Polecam każdemu. Sałatka z wątróbka idealna na gorące dni., wątróbka przyzadzona wyśmienicie , miękka soczysta rozpływala się w ustach. Zupa krem z papryki prsyprawiona idealnie

Dziękujemy, Marcin Ł
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Do Odlotowej trafiliśmy w drodze na wrocławskie lotnisko i po przeczytaniu recenzji na Tripadvisorze. Miłe było przyjęcie nas pół godziny przed otwarciem co było nam bardzo na rękę ze względu na odprawę etc. Bardzo smaczne żeberka, menu dziecięce również akuratne, przestrzeń zdecydowanie sprzyjająca rodzinom. Polecamy :-)

Dziękujemy, Glasowa
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Szkoda czasu na to miejsce! Wybraliśmy się tam z mężem na obiad z okazji rocznicy. Zamówiliśmy dwie zupy oraz dania główne. Po 45 minutach zapytałam, czy moglibyśmy już otrzymać zupy, kelnerka zapewniła, że za chwilkę je poda. Po kolejnych 20 minutach ponowiłam swoje pytanie i usłyszałam, że już kuchnia wydaje zupy. Po 1 godz i 20 minutach wyszliśmy głodni i źli. Szczerze nie polecam tego miejsca! Arogancja i brak szacunku do klienta.

Dziękujemy, Wroclove111

Restauracja Odlotowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Odlotowa? Podziel się wrażeniami!