“Wyjście , obiad ”
El Gordito — recenzja

El Gordito
Nr 188 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka spoko, w fajnym miejscu , jedzenie też mi smakowało , chodź uważam że za tą cenę mogłyby być większe porcje, a takie jadłem już w meksykanskich we Wro. Ogólnie daje 5 8 napewno wrócę ✌️

Dziękujemy, 684pit

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje oceniamy z mężem jako godna polecenia. Pyszne Quesadillas, bo takie mieliśmy okazje jeść. Sosy, uff jak to dla kuchni meksykańskiej potrafiły być bardzo ostre. Ale polecam łagodne mango :) takie dla kobietek. Cenowo: tak normalnie.

Dziękujemy, Loszka
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Miejsce poza centrum, ale położone na dużym osiedlu. Ładnie urządzone z kilkoma stolikami na zewnątrz. Bardzo czysto. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Co do jedzenia to spróbowałem tacos w kilku wersjach i czym ostrzejsze tym były lepsze. Do polecenia są te z kurczakiem, chilli con carne oraz wege o bardzo skomplikowanej nazwie :-)
Ręcznie robione nachosy z różnymi salsami są pyszne. Osobiście przypadła mi do gustu salsa mango habanero.
Co do picia to jest szeroki wybór napojów, również meksykańskich, oraz piwa rzemieślnicze z browaru Wbrew. Warto popróbować :-)

Dziękujemy, Rambolec
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Byliśmy tu kilkakrotnie. Zachwyca mnie prostota i spokój tego miejsca. Zamawiasz przy barze, przemiła obsługa tłumaczy wszystko. Wybierasz z krótkiego menu co już gwarantuje dbałość o jakość i świeżość produktów - raptem 5 smaków pakowanych do taco, burrito., jakaś quesadilla, zupa.
Widzisz jak w kuchni niespiesznie powstaje Twoje jedzenie, a zanim się obejrzysz dostajesz eksplozję smaków w małych paczuszkach. Tym razem wzieliśmy wszystkie możliwe taco - super doświadczenie!

Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, dość spore porcje, miła i sprawna obsługa. Burito chili con carne perfekcyjne, zadziwiające ale smaczne nachosy. Polecam

Dziękujemy, AdriannaO94

El Gordito — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w El Gordito? Podziel się wrażeniami!