“Mieszane uczucia”
Vapiano — recenzja

Vapiano
Zamów online
Nr 748 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często bywam w Vapiano, smakują mi makarony. Pizza tak dobie a sałatki to jakieś nieporozumienie. Jak na te jakość jedzenia to drogo, zwłaszcza za napoje. To czego w Vapiano nie lubie to stanie w kilku kolejkach

Dziękujemy, fan_jedzenia

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Zamówiłem Carbonare z makaronem spaghetti. Otrzymałem inny rodzaj pasty. Osoba przygotowująca danie nie potrafiła lub bardzo umiarkowanie odpowiadała na zadane pytania np. o skład dania, promocyjny zestaw... Samo carbonare przypominało mi dania szpitalne bez smaku. Tego miejsca nie polecę znajomym.

Dziękujemy, chmiellek
Zrecenzowano 17 maja 2019

Zamówiłem mieszaną sałatę (de la casa) z podwójnymi krewetkami, na pikantnie. I kiedy zacząłem jeść pokazał sie pierwszy nadgnity listek sałaty, więc zamieszałem i zobaczyłem ich więcej. Poszedłem z jednym przykładem gnijącego liścia do osoby, która mi tę sałatę przygotowała. Mówi: taką dostajemy, może się zdarzyć... Pani menadżer, która się pojawiła, była ewidentnie niezadowolona, że klient nie zgadza się na jedzenie zepsutych produktów... Nie miałem ochoty na dyskusję - bo i o czym?! - więc zapłaciłem i wyszedłem.

1  Dziękujemy, JASAWIT
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka podejść do oferty lunchowej: jeżeli zupa jak krem z pomidorów czy ze szparagów jest w miarę, to pizza czy penne ma rozczarowującą jakość.

Pizza z salami w połączeniu z kiepskiej jakości serem to jakaś tłusta breja. Penne to makaron bez smaku z dosłownie łyżeczką sosu.

Lokal aspiruje do bycia eleganckim, a klienci biegają z tackami jak na szkolnej stołówce.

Lunch obecnie kosztuje 22 zł, niedawno było 20 zł, lemoniadę też podawano w większych szklankach niż obecnie.

Naprawdę nie ma powodu, aby tutaj zostawiac tyle pieniędzy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Jack R
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, piękne wnętrze, przemiła obsługa. Ceny przystępne, Nie mam się do czego przyczepić! :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, helena_helenka13

Vapiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Vapiano? Podziel się wrażeniami!