“Gdy masz ochotę na kawę....”
Paloma Coffee&Rosters — recenzja

Paloma Coffee&Rosters
Nr 396 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy masz ochotę na kawę, polecam Ci właśnie tę knajpkę. Kawa podawana jest na 16 sposobów,np. kawa z ciekłym azotem,miodową, piniową, czy też z tonikiem.Ja tradycyjnie skusiłam się na Flat white i nie zawiodłam się, wyjątkowy smak...
Szkoda tylko, że nie są większe ;-)

Dziękujemy, Anna M

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa srednia . Przereklamowana. Ciasto masakra. Zona jadla sernik a ja brauni . Paskudne . Nadrabia super obsluga ale co z tego ?

Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

+ nowoczesne, klimatyczne wnętrze
+ różnorodne sposoby przyrządzanej kawy
+ możliwość zakupu kawy do zaparzania w domu
+ piec do palenia kawy
+ ceny w porządku
+ blisko rynku

- nie zasmakowały nam kawy, zamówiliśmy dwa rodzaje, każda była bardzo kwaśna :(
- aeropres, v60 - nie widzieliśmy jak wygląda proces zaparzania ani nalewania kawy, dostaliśmy gotowe napoje w 0,5L literatkach - szkoda, bo to cała frajda
- brak papieru w łazience

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lentilkova
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z duszą i roślinkami. Miła obsługa. Kawa pyszna, herbata również. Bajgel na mały głód idealny. Gorąco polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, akowal1234
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lubię Palomę: pyszna kawka, duży wybór ciast, profesjonalna obsługa. Można tu usiąść i popracować z laptopem.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Magda M

Paloma Coffee&Rosters — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Paloma Coffee&Rosters? Podziel się wrażeniami!