“Opinia ”

Umami Dumpling & Pasta Bar
Nr 12 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)

Smaki poprawne i smaczne ale brakuje właśnie tego „umami”. Niby ok ale bez rewelacji. Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, annacG7611NT

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dużą zaletą jest szerokie menu i ciekawe dania, aż ciężko wybrać coś dla siebie. Makarony i pierożki bardzo dobre. Wszystkie dania bardzo ładnie podane.
Cosmopolitan pyszny.
Obsługa przemiła!

Dziękujemy, ikarolcia
Zrecenzowano 1 września 2019

Reastauracja jest okropna. Stoliki brzydkie bez nakrycia. Kelnerki nieuprzejme, rzucają talerzami. Kuchnia niestety widoczna. Wyszliśmy z poczuciem niesmaku.

2  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem przy okazji wypadu do Wrocławia - pyszne jedzenie. Wybrałam dim sum z krewetkami i było to przepyszne danie. Mąż wybrał makaron umami - również bardzo dobry

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Intensywnie szukaliśmy lokalu z dobrym makaronem i w niedalekiej odległości.. Czegoś, co zadowoli i usatysfakcjonuje czteroosobową rodzinę..Recenzje były dobre, więc padło na Umami..Lokalizacja dobra, fajne wnętrze Ale udało nam się przenieść do stolika na zewnątrz.Kelnerka przesympatyczna,w ekspresowym tempie posprzątała ze stolika i rozdała menu,szybciutko dostaliśmy zamówione napoje i drinki.Uczciwie uprzedziła że czas oczekiwania na dania będzie dłuższy ze wzgl.na to że jedna osoba zamówiła lasagnię ..Wiadomo, chcemy jeść razem..Czekaliśmy jakieś 25minut ..Lasagnia, włoski makaron smaczne a pad-thai-super!Piękne talerze,drinki pycha i estetyka!Mojito na szóstkę

Dziękujemy, kakulka2

Umami Dumpling & Pasta Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Umami Dumpling & Pasta Bar? Podziel się wrażeniami!