“Przepyszne jedzonko”

Umami Dumpling & Pasta Bar
Nr 15 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem przy okazji wypadu do Wrocławia - pyszne jedzenie. Wybrałam dim sum z krewetkami i było to przepyszne danie. Mąż wybrał makaron umami - również bardzo dobry

Dziękujemy, claauu91

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Intensywnie szukaliśmy lokalu z dobrym makaronem i w niedalekiej odległości.. Czegoś, co zadowoli i usatysfakcjonuje czteroosobową rodzinę..Recenzje były dobre, więc padło na Umami..Lokalizacja dobra, fajne wnętrze Ale udało nam się przenieść do stolika na zewnątrz.Kelnerka przesympatyczna,w ekspresowym tempie posprzątała ze stolika i rozdała menu,szybciutko dostaliśmy zamówione napoje i drinki.Uczciwie uprzedziła że czas oczekiwania na dania będzie dłuższy ze wzgl.na to że jedna osoba zamówiła lasagnię ..Wiadomo, chcemy jeść razem..Czekaliśmy jakieś 25minut ..Lasagnia, włoski makaron smaczne a pad-thai-super!Piękne talerze,drinki pycha i estetyka!Mojito na szóstkę

Dziękujemy, kakulka2
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokal z bardzo ładnym wnętrzem. Posiada również ogródek. Miła obsługa, karta skoncentrowana na pierogach, makaronach.

Polecamy na obiad/lunch/kolację.

Dziękujemy, Alicja P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy Umami przez przypadek ,gdzie zachęcił nas wystrój restauracji i menu lunchowe.
Bardzo dobra i sympatyczna obsługa ,jedzenie smaczne ; dobre ceny :)Pyszne drinki.:)

Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przez przypadek, ale szczęśliwie. Lunch przepyszny makaron tagiatelle z sosem truflowym trafił w moje gusta.

Pozdrawiamy

Dziękujemy, Lucjan-Sz

Umami Dumpling & Pasta Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Umami Dumpling & Pasta Bar? Podziel się wrażeniami!