“Rewelacyjna zupa rybna!”
Wyłowione — recenzja

Wyłowione
Zamów online
Nr 435 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Opis: Owoce morza w streetfood'owej odsłonie
Opis: Owoce morza w streetfood'owej odsłonie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo konkretna, wręcz gulaszowa zupa rybna, z małżami, ośmiorniczkami i krewetka w środku. Mocno wyczuwalny smak makreli.

Dziękujemy, robertwisniewski

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralne miejsce, z pysznym świeżym jedzeniem w przystępnych cenach. Krewetki w panierce chlebowej palce lizać :)

Dziękujemy, GlobeTrotting469635
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam makaron z krewetkami, wyglądało pozornie mało, jednak okazało się że spokojnie można się taką porcją najeść do syta. Danie smaczne, aczkolwiek podawane w kartonie i na papierze a to psuje troszkę cały odbiór dania. Sam klimat, wystrój czy muzyka bardzo pasująca do samego konceptu lokalu, obsługa bardzo miła i uprzejma, a czas oczekiwana krótki. Podsumowując: miejsce dobre, jak na takie dania z przystępną ceną, jednak czegoś tutaj brakowało, wszystko raczej nie zachwyca a po prostu smakuje

Dziękujemy, magdab575
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam krewetki w panierce chlebowej z sosem aijoli. Fajna atmosfera i obsługa. Świetne miejsce żeby zjeść i posiedzieć z rodzina lub znajomymi.

Dziękujemy, mariuszaf
Zrecenzowano 3 maja 2019

Ryba podana na papierze, który pod wpływem ciepła i tłuszczu pęka i miesza się z jedzeniem. Efekt - jesz z plastikowej, względnie czystej tacki. Pieczywo jak i frytura najgorszej jakości.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dreamer435460
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wylowione, Właściciel, WyłowioneOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Dziękujemy za opinię jednak chcielibyśmy sprostować dwie kwestie.
Nasze pieczywo bierzemy z piekarni, która wyrabia swoje produkty na naturalnym żytnim zakwasie i jest wysokiej jakości.
A jeżeli chodzi o naszą fryturę to nie kupujemy najtańszej i najgorszej jakości tylko wybraliśmy fryturę, która jest skomponowana w 100% z najwyższej jakości olejów roślinnych.
Co do papieru to jesteśmy zdziwieni ponieważ nikt nam nie zgłaszał takiego problemu. Czy zgłosił Pan swoje uwagi w lokalu? Obsługa od razu mogłaby zareagować i jakoś wynagrodzić Panu zaistniały problem z papierem.

Wyłowione — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wyłowione? Podziel się wrażeniami!