“Rozczarowująca”
Restauracja Brochów — recenzja

Restauracja Brochów
Nr 515 wśród 1 157 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie więcej niż przeciętne. Bardzo dobra zupa pomidorowa ale lepiej pominąć podawane do niej grzanki. Nie polecam kotletów schabowych ani ryby smażonej w panierce. W ciastach i lodach dużo bitej śmietany z proszku i sosów owocowych z tubki. Ciepłe białe wino. Miła obsługa.

Dziękujemy, krystynaschwarzer

Zrecenzowano 1 stycznia 2019

Polecam to miejsce.
Piec lat temu mielismy slub i bylismy bardzo zadowoleni.Rok temu bylismy na sylwetrze juz rozbudowane piekne sale i restauracja i ten sylwester rowniez spedzilismy.Bylo swietnie.jedzenie pyszne i duzy wybor,zespol fajnie gral,mila obsluga.super atmosfera .naptawde godne polecenia miejsce w ktore bedziemy wracam .hotel rowniez posiada super pokoje .

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mirosława B
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Skorzystałam z możliwości zjedzenia obiadu (na miejscu, blisko, bez wychodzenia poza hotel). Wybrałam makaron z wędzonym łososiem, czarnymi oliwkami i szpinakiem. Szpinaku były 4 listki, łosoś rozdrobniony maksymalnie jak tylko było to możliwe, makaron odgrzewany -zeschnięte końcówki a parzący środek, najlepsze były oliwki z całego dania, choć po dwóch kęsach oddane do obsługi. Nie szło zjeść zawartości talerza z powodu "tony" soli. Śniadanie hotelowe w lepszym wydaniu, każdy znalazł coś dla siebie, choć restauracja nie jest perełką przyhotelową a raczej miejscem potencjalnych rodzinnych "imprez".

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018

Dania smaczne, w rozsądnej cenie. Obługa słaba, leniwa, niechętna, pracująca za karę.
Wystrój i ogród przyjemny, duzy plus to plac zabaw dla dzieci.
Na minus jeszcze nieprzemyślane godziny otwarcia, zamykaja w niedziele o 19, zdecydowanie za szybko

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 442annmar
Zrecenzowano 24 kwietnia 2018

Bardzo przyjemne, rodzinne miejsce. Dania pyszne, ceny nie są wygórowane, porcje do "najedzenia się", miła obsługa, kącik zabaw dla dzieci, taras z daniami z grilla to świetny pomysł! Bardzo polecam to miejsce!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, karolina2905

Restauracja Brochów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Brochów? Podziel się wrażeniami!