“Pysznie jak zwykle”

KROWARZYWA Vegan Burger
Zamów online
Nr 21 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Krowarzywa to 100% wegańskie burgery nie tylko dla wegan. Mamy dla Was: wegańskie burgery i dodatki ze zdrowych, lokalnych, i sezonowych produktów, bułki pieczone według naszej receptury, sosy domowej roboty, smufi warzywno-owocowe, herbaty fair trade, pyszne wegańskie ciasta.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Krowarzywa jest mi znane już dłuższy czas, poprzednio bywałem jedynie w krakowskim lokalu, teraz będąc we wrocławskim nie zawiodłem się. Również jedzenie świetne, obsługa bardzo miła, klimat lokalu bardzo przytulny. Widać, że nie tylko pojedyncze lokale trzymają bardzo wysoki poziom.

Dziękujemy, fifus96
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że trzymamy poziom we Wrocławiu i innych miastach!

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne burgery super obsługa umiejąca wytłumaczyć oraz doradzić polecam to miejsce ceny umiarkowane szkoda że tak mało miejsca ;)

Dziękujemy, AnAWoj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że Ci u nas smakowało :)

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serduszka! ❤️ Przemiła obsługa, jedzenie obłędne. Nigdy nie myślałam że warzywny burger będzie tak genialny

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Było po prostu dobre. Wrap z dyżurnym kotletem i kimczi, a do tego pieczone ziemniaczki. Lokal całkiem przyjemny, kilka stolików na zewnątrz. Mam mieszane uczucia co do obsługi ale to norma w naszym mieście tam gdzie zatrudniają studentów. Tak w ogóle polecam jako ciekawostkę.

Dziękujemy, hankawro
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Dziękujemy za opinię.

Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Pierwszy raz w życiu spróbowałem wegańskiego burgera. Wrażenia były bardzo pozytywne. Mnóstwo warzyw, dobrze doprawiony kotlet o ciekawym smaku co stanowiło perfekcyjne połączenie z sosem barbecue. Najadłem się do syta. Jeden z najlepszych burgerów jakiego jadłem!

1  Dziękujemy, woz-p-h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że mamy jedne z najlepszych burgerów jakie jadłeś!

KROWARZYWA Vegan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w KROWARZYWA Vegan Burger? Podziel się wrażeniami!