“Rewelacyjne jedzenie”
SeaFood Bar&Market — recenzja

SeaFood Bar&Market
Nr 2 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 2 września 2019

W Seafood serwują na prawdę pyszne jedzenie: krewetki w tempurze ze świetnymi sosami (w porównaniu do ShrimpHouse, gdzie sosy wszystko psują :( ), przepyszna łagodna zupa rybna, osobiście tutaj pierwszy raz w życiu spróbowałam ostryg :) Wszystko pyszne - nawet frytki, najlepsze jakie jadłam. Obsługa miła i życzliwa. Polecam!

Dziękujemy, Milate

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal 2 poziomowy, na dole więcej przestrzeni. Obsługa kelnerska, zamawia się jednak przy barze. Wybrałam kanapkę z przegrzebkami, jabłkiem i sosem w zestawie z frytkami, krewetki w tempurze z frytkami z batatów i trzema sosami. Ceny około 30zł za zestaw. Napoje w dobrych cenach, aperol za 14 zł. Ja skusiłam się na Hugo - prosecco z syropem z czarnego bzu i wodą - przepyszny i orzeźwiający. Wrócę na pewno, by spróbować innych zestawów!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, natalija157
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obok tego miejsca nie idzie przejść obojętnie... jak już ktoś raz je odwiedzi uzależni się.
Zamowilismy krewetki w tempurze oraz fish and chips. Nie zawiodłam się przy kolejnej wizycie we Wrocławiu zajrzymy tu znów... miejsce odpowiednie również dla rodzin z dziećmi. Ceny jak najbardziej przystępne A produkty dobrej jakości. Polecam.

Dziękujemy, olcia3331
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wybrałem się tam na kolację z dziewczyną, zamówiła krewetki w sosie, a ja makaron z przegrzebkami oraz dwa drinki. Wszystko zrobiło na nas super wrażenie. Na plus bardzo miła obsługa, krótki czas oczekiwania, oraz oczywiście - jedzonko:)

Dziękujemy, Jakub L
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jako fanka krewetek musze przyznac, że znają się na tym co robią!! krewetki w tempurze najlepsze! No i pierwszy raz z ostrygami - udany!! Akurat trafilam na festiwal ostryg i Pani z obsługi na zewnątrz wszystko wyjaśniła i poleciła bardzo dobry gatunek. Na pewno wrócę :)

Dziękujemy, Natalia N

SeaFood Bar&Market — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SeaFood Bar&Market? Podziel się wrażeniami!